Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny rower Juggernaut HD Duo skonfigurujecie sobie sami

Elektryczny rower Juggernaut HD Duo,Juggernaut HD Duo,

Wszechstronnie konfigurowalny elektryczny rower Juggernaut Duo można zamówić już w wersji skromnego mieszczucha za 1400 dolców, ale to kwestia chwili, żeby zrobić z niego nie lada bestyjkę.

Elektryczny rower Biktrix Juggernaut HD Duo

Podstawowy Juggernaut Duo dzierży wyjmowany akumulator 17,5 Ah 52 V w dolnej rurze, który zasila silnik Bafang w tylnej piaście o mocy 750 W. Dzięki wielotrybowemu systemowi wspomagania pedałowania wyposażonemu w czujnik rytmu, rozwija prędkość do 39 km/h i ma zasięg do około 89 km.

Czytaj też: Elektryczny skuter śnieżny z roweru, czyli zestaw Electric SnowBike
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi
Czytaj też: Ariel Rider wjeżdża z nowym motorowerem. Sprawdźcie jego specyfikację

Rama z aluminium 6061 dodatkowo dzierży zestaw komponentów z hydraulicznymi hamulcami tarczowymi, widelcem amortyzowanym RST Guide i 200-lumenowym reflektorem LED na czele.

Jednak firma na Indiegogo umożliwia dodatkowo szerokie opcje konfiguracji na czele z wyborem rodzaju ram, obręcz i opon, jak również te dotyczące napędu elektrycznego. Nie zabrakło kilka opcji silników (nawet z napędem pośrednim) oraz trzech akumulatorów do montażu na górze dolnej rury.

Czytaj też: Multitool Wolf Tooth dla rowerzystów ma w rękawie 17 funkcji
Czytaj też: Ambulansy w formie elektrycznych rowerów już w Paryżu
Czytaj też: Nowy elektryczny rower Ducati, to czysta wydajność

Finalnie Juggernaut HD Duo osiąga maksymalnie około 241 km zasięgu w najlepszym wydaniu za 3698$, dzierżąc przy tym 1500-watowy silnik pośredni Bafang Ultra z czujnikiem momentu obrotowego i akumulatorem z przedłużaczem zasięgu o łącznej pojemności 2 kWh. Całość waży wtedy 35 kilogramów, a prędkość maksymalna sięga 56 km/h.