Reklama
aplikuj.pl

Obejrzyjcie szalejące BMW M3 i BMW M4 Competition

BMW M4 CSL może wrócić wcześniej, niż kiedyś

BMW M opublikowało na swoim kanale na YouTube krótki materiał, który z pewnością będzie służył celom reklamowym w telewizji. Spójrzcie jak szaleje BMW M3 i BMW M4 Competition.

BMW przypomina o swoim M3 i M4

Nowe BMW M3 i M4, czyli agresywne i pociągające modele niemieckiego producenta poznaliśmy już wcześniej, a nawet dowiedzieliśmy się o ulepszeniach M Performance, ale nadal nie mamy wielu materiałów, na których te modele szaleją. Dziś dostaliśmy jednak ułamek ich możliwości.

Akcja rozgrywa się w porcie w Słowenii i rozpoczyna się od wyjechania nowiutkiego, zielonego M4 Competition z kontenera, który na swojej drodze napotyka inne BMW. To jest niczym innym, jak nowym M3 z manualną skrzynią biegów.

Później to już czysta zabawa, czyli driftowanie i śmiganie po opustoszałym porcie, w którym nawet ochroniarz jest zapatrzony w nowe BMW M. Finalnie który samochód wygrywa wyścig? To sprawdźcie już sami, bo choć zwycięzców jest tutaj dwóch, to najpierw porównajcie sobie oba modele „na papierze”.

Czytaj też: Audi Q4 E-Tron Sportback wyszpiegowane ze stalowymi felgami
Czytaj też: Wiedzieliście że Jeep tworzy opancerzone SUVy Grand Cherokee?
Czytaj też: Nowe wykończenie Toyota RAV4 Hybrid, to idealny przykład fine-wine

Warto bowiem wiedzieć, że nowe BMW M4 Competition ma przewagę mocy, dzierżąc 503 KM w porównaniu do 473 KM w M3, co przekłada się na szybszy sprint do setki o kilka części sekundy.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News