WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Klimatyczne fotki wyszpiegowanego BMW M3 Touring

Klimatyczne fotki wyszpiegowanego BMW M3 Touring

W sierpniu oddział BMW M zamieścił pierwsze pojedyncze zdjęcie M3 Touring, potwierdzając powstawanie kombi, na które czekało wielu. Dziś z kolei mamy fotki z jego udziałem w roli głównej.

Świetne zdjęcia prototypu BMW M3 Touring

Tak jak na teaserze mogliśmy zobaczyć tylne światła zapożyczone prosto ze zwykłej serii 3, tylny zderzak z czarnym tylnym dyfuzorem i aż czterema rurami wydechowymi, teraz BMW M3 Touring pokazuje się nam w pełnej krasie.

Czytaj też: Tak jeździ elektryczne BMW iNext! Nagrano je podczas testów na Nurburgring
Czytaj też: BMW X5 i X6 M Competition w wydaniu First Edition
Czytaj też: Project Rockstar BMW, czyli wielki hybrydowy SUV X8 M

Na zdjęciach możemy obejrzeć, co BMW zgotuje nam w przypadku kombi M3, bo tradycyjnie pomimo kamuflażu, możemy zobaczyć wiele ważnych kształtów tego modelu. Najpewniej zostanie on zaprezentowany w przyszłym roku.

Czytaj teżZakamuflowane BMW 2 Coupe 2022 wydaje się hulać w stylu M Performance
Czytaj też: Wyszpiegowane odświeżenie BMW X4 M 2022 wskazuje na delikatne zmiany
Czytaj też: Nowa kratka BMW M4 i M3 gryzie w oczy? Jej zmiana nie jest trudna

Długi dach ma subtelny łuk, który nadaje M3 Touring nieco smuklejszej sylwetki z profilu. Sekcja tylna jest z kolei ogólnie podobna do tej w zwykłym kombi serii 3 z wyjątkiem bardziej widocznego zderzaka i czterech wylotów wydechowych.

Nowy M3 będzie wyposażony w sześciocylindrowy rzędowy silnik z podwójnym turbodoładowaniem, który wytwarza 480 koni mechanicznych i 550 Nm momentu obrotowego. Competition podnosi moc do 510 KM i 650 Nm.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News