Reklama

Gwiazda Marvela zdradziła sporo spojlerów z Endgame

Gwiazda Marvela zdradziła sporo spojlerów z Endgame

Marvel robi wszystko co w jego mocy by utrzymać fabułę Avengers: Endgame w tajemnicy. Wprowadza w błąd fanów za pomocą trailerów, a szczegóły jakie zdradza mogą być tak samo prawdziwe jak i fałszywe. Jednak aktorzy nie do końca stosują się do tej taktyki i zdarza im się zdradzić trochę ciekawych informacji.

Gdy oczekiwaliśmy na premierę Avengers: Infinity War aktorzy zdradzili sporo na temat fabuły, ale wówczas niewiele osób taktowało to poważnie. Na szczęście, bo to co pojawiało się wtedy w sieci mogłoby zepsuć seans. Wygląda jednak na to, że w przypadku Endgame raczej tak się nie stanie. Fabuła Avengers 4 wydaje się na tyle zawiła, że drobne informacje ujawniane przez obsadę raczej nie popsują seansu. Zwłaszcza, że większość z nich traktowana jest na równi z fanowskimi teoriami.

Jednak teraz gwiazda Marvela zdradziła sporo spojlerów z Endgame, które wyglądają na prawdę. Chodzi o Gwyneth Paltrow wcielająca się w Pepper Potts. Postać ta jest silnie związana ze Starkiem, który niewątpliwie jest jednym z najważniejszych bohaterów dotychczasowych faz MCU. Sama Pepper miała na niego ogromny wpływ i po części ukształtowała go takiego, jakiego teraz znamy.

Czytaj też: Serial animowany Green Eggs and Ham z gwiazdorską obsadą

Paltrow odchodzi z uniwersum

Aktorka zdradziła, że, niestety, Endgame będzie ostatnim filmem, w którym Potts się pojawi. W rozmowie z Variety potwierdziła, że odchodzi na marvelowską emeryturę.

Jestem trochę za stara, by występować w kombinezonie. Czuję się szczęśliwa, że zostałam namówiona by wziąć w tym udział. Przyjaźniłam się z Jonem Favreau. To było wspaniałe doświadczenie, tworzenie pierwszego Iron Mana, a potem obserwowanie jak to staje się ważne dla fanów.

Sama ta wypowiedź podrzuca dwie fabularne informacje. Po pierwsze Potts będzie ponownie miała kombinezon, który widzieliśmy już w zeszłym roku. Chodzi oczywiście o Rescue.

Gwiazda Marvela zdradziła sporo spojlerów z Endgame

Po drugie, samo odejście postaci na emeryturę. Co stanie się ze Starkiem, gdy Pepper zabraknie. Czy i on również usunie się w cień? A może to właśnie ukochaną będzie musiał poświęcić, by uratować świat przed Thanosem i cofnąć pstryknięcie? A może Pepper umrze w Endgame? Ta ostatnia ewentualność wydaje się najmniej prawdopodobna, gdyż aktorka wyraziła chęć powrotu w przyszłych filmach, ale już w kontekście pojedynczych scen.

Czuję się zaszczycona, mogąc być częścią czegoś, co tak bardzo pasjonuje ludzi. Oczywiście, jeśli zapytają mnie „czy możesz wrócić na jeden dzień?”  – zgodzę się. Zawsze będę tam, jeśli będą mnie potrzebować.

Co ciekawe, aktorka już w zeszłym roku zdradziła pewien spojler zarówno jeśli chodzi o Infinity War jak i Endgame. Wypowiadała się wówczas na temat związku Pepper i Tony’ego. Powiedziała, że będą małżeństwem i doczekają się dziecka. A żeby tak się stało, bohaterka będzie musiała przetrwać. Oczywiście, możliwe, że wówczas nie wiedziała o swojej, ewentualnej, śmierci.

Jak potoczą się losy Pepper dowiemy się już 25 kwietnia, podczas premiery Avengers: Endgame.

Czytaj też: Zwiastun i tytuł IX Epizodu Gwiezdnych Wojen dostaniemy już wkrótce

Źródło: bgr.com