Reklama
aplikuj.pl

Pierwszy raz wydania hatchback Honda Civic 2022 przed obiektywem

hatchback Honda Civic 2022 przed obiektywem, Honda Civic 2022, hatchback Honda Civic 2022, prototyp hatchback Honda Civic 2022,

Widzieliśmy już oficjalny prototyp Hondy Civic nowej generacji, a dziś mamy przyjemność rzucić okiem po raz pierwszy na model hatchback Honda Civic 2022.

Hatchback Honda Civic 2022 na fotkach

O tym, że Honda Civic nowej generacji wystąpi też w nadwoziu hatchback, wiedzieliśmy, ale dopiero teraz możemy rzucić okiem na zakamuflowany prototyp w tym smaku. Wszystko za sprawą dobrej duszyczki z forum CivicXI, która uchwyciła go na drogach publicznych w Japonii.

Czytaj też: Spójrzcie na prototyp Hondy Civic nowej generacji
Czytaj też: Zdjęcia prototypu Hondy Civic Si nowej generacji
Czytaj też: Nowa Honda Civic Sedan wyszpiegowana z kamuflażem

Hatchback Honda Civic 2022 przypomina bardziej wydanie fastback, ale to w rzeczywistości kolejny przykład zacierania się różnych rodzajów nadwozi. Pomijając więc nazewnictwo, wystarczy tylko spytać – podoba się?

Pomimo kamuflażu na tej Hondzie Civic nowej generacji łatwo zauważyć delikatny spojler tylny, pod którym znalazły się dwie kanciaste końcówki wydechu. Projekt przodu nie skrywa żadnych tajemnic, ponieważ najpewniej zostanie przeniesiony z modelu czterodrzwiowego.

Czytaj też: Czy Honda Civic 2021 zachowa manualną skrzynię biegów?
Czytaj też: Patenty wyjawiły nowego sedana Honda Civic
Czytaj też: Nowa Honda Civic Type R wyrenderowana na podstawie patentów i zdjęć

Civic 2022 zadebiutował w formie prototypu na początku listopada, aby pokazać nam, czego możemy się spodziewać po modelu produkcyjnym, który ma trafić do dealerów marki w drugim kwartale przyszłego roku. Premiera ma mieć miejsce w pierwszym kwartale 2021 roku, a na wydanie Civic Si poczekamy sobie zapewne dłużej, jak zresztą na Civic Type R.