WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Klocki COBI tym razem zrobiły grę planszową

Powstała wspólna gra planszowa od COBI oraz Bored Games. SMALL ARMY: TANK WARS już dostępne.

Myśleliście, że COBI zajmuje się tylko klockami? Niespodzianka, firma we współpracy z Bored Games przygotowała Small Army: Tank Wars czyli grę planszową ilustrowaną również zestawami klocków.

Small Army: Tank Wars stanowi połączenie strategii szachowej oraz elementów gry w okręty, w której rozgrywkę prowadzi się za pomocą modeli czołgów wykonanych z klocków konstrukcyjnych COBI. Gra została zaprojektowana w sposób umożliwiający równorzędną rywalizację dzieci i dorosłych. Wymaga od graczy planowania i analizowania posunięć przeciwnika oraz przewidywania jego ruchów i reagowania na stale zmieniające się pole gry. Small Army: Tank Wars przeznaczona jest dla grupy wiekowej 8+. Czas rozgrywki jest szacowany na 30-40 min.

Czytaj też: Deweloperzy wielbią PS5 za to jak wspaniale się na niej pracuje

Podobno gracze chętnie podsuwają autorom nowe pomysły na ulepszenie gry.

Sebastian Srebro, Prezes Zarządu Bored Games

Gra jest naszym pomysłem, ale opiera się na elementach wykonanych z produkowanych już klocków konstrukcyjnych i pomimo tego, że jest produktem skończonym i kompletnym, wciąż otrzymujemy od graczy pomysły na nowe rozwiązania. Ale szczególnie cieszy nas, że spotkała się z tak dobrym przyjęciem graczy i że cieszy się tak dużym zainteresowaniem.

Small Army: Tank Wars można kupić za pośrednictwem strony internetowej firmy COBI S.A. oraz u wybranych dystrybutorów. Zestaw wyceniono na 99,90 zł. Dystrybucja opiera się na dotychczasowych kanałach wykorzystywanych przez COBI. Gra będzie dostępna m.in.
w sieciach handlowych: Auchan, Smyk, Selgros, Carrefour, Empik, E.Leclerc, a także w Internecie na stronach COBI.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News