WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Moto

Upragnione kombi BMW M3 Touring nagrane w testach

Na kanale Automotive Mike pojawiło się właśnie nagranie z udziałem okraszonego kamuflażem prototypu M3 Touring, czyli upragnionego kombi od BMW.

BMW M3 Touring nagrane

W sierpniu oddział BMW M zamieścił pierwsze pojedyncze zdjęcie M3 Touring, potwierdzając powstawanie kombi, na które czekało wielu. Wtedy mogliśmy zobaczyć tylne światła zapożyczone prosto ze zwykłej serii 3, tylny zderzak z czarnym tylnym dyfuzorem i aż czterema rurami wydechowymi.

Czytaj też: Obejrzyjcie szalejące BMW M3 i BMW M4 Competition
Czytaj też: 
BMW i8 we włoskim wydaniu, czyli Berardo od Taraschi
Czytaj też: 
Wielki SUV BMW X8 na zdjęciach w testach przeraża kamuflażem

Na poniższym filmie możecie obejrzeć, co BMW zgotuje nam w przypadku kombi M3, bo pomimo kamuflażu, możemy zobaczyć wiele ważnych kształtów tego modelu. Najpewniej ten model zostanie zaprezentowany w przyszłym roku.

Czytaj też: Ford pokazał nowe podejście do projektowania samochodów za pomocą rzeźby
Czytaj też:
Nowe BMW 4 Gran Coupe pyszni się swoim kamuflażem
Czytaj też:
Nowe zdjęcia odświeżenia BMW X3 i X4 przed premierą

Z przodu M3 Touring przypomina w znakomitej większości swój sedanowy odpowiednik, co obejmuje ogromne nerkowe maskownice chłodnicy, które ładnie komponują się z wybrzuszeniami na masce. Duże wloty w dolnej części deski rozdzielczej dodają z kolei wizualnej równowagi przedniej konsoli pojazdu, a w rogach znajdują się również malutkie, pionowe otwory wentylacyjne do chłodzenia hamulców.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News