Mercedes-AMG GT nowej generacji spekulacyjnie wyrenderowany

Mercedes-AMG GT nowej generacji wyrenderowany, Mercedes-AMG GT nowej generacji

Mercedes najpewniej pracuje już nad modelem Mercedes-AMG GT nowej generacji po jego 7-letnim pobycie na rynku. Graficy z kolei próbują odpowiedzieć, czego można się po nim spodziewać.

Mercedes-AMG GT nowej generacji na renderze

Za poniższy spekulacyjny render odpowiadają graficy z serwisu Motor.es, którzy wzięli tylko na tapet tył i cały samochodu. Jeśli coś Wam ten samochód przypomina, to wszystko z Wami w porządku, bo graficy postawili na ewolucje, a nie rewolucję w modelu Mercedes-AMG GT nowej generacji.

Czytaj też: Nowy zwiastun Mercedesa EQS. To elektryczna Klasa S!
Czytaj też: Czym zachwyca nowy Mercedes-AMG GT Black Series?
Czytaj też: Czy to koniec dla Mercedesa-AMG GT R 2021?

Odnowiony wygląd względem obecnego modelu na tym renderze doprowadził do bardziej charakterystycznego tyłu o nieco mniej bulwiastym kształcie. Wszystko za sprawą wygięcia w górę wzdłuż tylnej części szyby, które podkreśla ostrzejszą stylizację, podczas gdy wąskie tylne światła obejmują całą szerokość tyłu. Całość dopełniają większe otwory wentylacyjne tuż za przednimi błotnikami.

Czytaj też: Testy hybrydowego Mercedes-AMG S63e w zimie
Czytaj też: Nowy Mercedes-AMG S63e wyszpiegowany na sławnym torze
Czytaj też: Elektryczny Mercedes EQA i EQB 2022 w minimalnym kamuflażu

Warto podkreślić, że nie jest to jedynie wymysł grafików (przynajmniej nie w 100%). Ci inspirowali się bowiem glinianym modelem, którego pod koniec 2019 roku oglądał Lewis Hamilton. Wtedy jednak nie wspomniano, że jest to Mercedes-AMG GT nowej generacji, który zadebiutuje zapewne w pierwszej połowie 2022 roku.