WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [13.02.2020]

Podrzucamy wam kilka ważnych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Data premiery 2.sezonu After Life, zdjęcia z planu Legionu Samobójców i wiele innych newsów z 13 lutego przeczytacie poniżej.

Zwiastun The Personal History of David Copperfield

To już drugi dzisiaj zwiastun filmu, w którym w roli głównej pojawia się Dev Patel. Pierwszym był The Green Knight, a teraz możemy zobaczyć go w w tytułowej roli The Personal History of David Copperfield. Film jest adaptacją słynnej powieści Karola Dickensa.

W obsadzie: Peter Capaldi , Ben Whishaw , Morfydd Clark , Aneurin Bernard , Daisy May Cooper i Benedict Wong.

Data premiery 2. sezonu After Life + pierwsze zdjęcia

Netflix ogłosił datę premiery 2.sezonu After Life, komediowego serialu którego gwiazdą jest Ricky Gervis. Kolejna odsłona zawita na platformę 24 kwietnia.

W obsadzie: Tom Basden jako Matt, Tony Way jako Lenny,  Diane Morgan jako Kath,  Mandeep Dhillon jako Sandy, David Bradley,  Ashley Jensen oraz Paul Kaye.

Rick Moranis oficjalnie powróci do roli w „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”

Rick Moranis powróci do roli w kontynuacji filmu z 1989 roku – Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki. Przypomnijmy, że to właśnie grany przez niego Wayne Szalinski odpowiadał za stworzenie maszyny, która zmniejszyła dzieciaki. Pojawił się także pierwszy zarys fabuły, według którego bohater Moranisa po śmierci żony żyje w odosobnieniu.

Harley na grafice koncepcyjnej z filmu Harley Quinn: Ptaki Nocy

W sieci pojawiła się świetna grafika koncepcyjna przedstawiająca Harley Quinn na rolkach. Była to jedna z fajniejszych, ale i brutalniejszych scen w filmie.

Legion Samobójców 2 – Harley Quinn na nowych zdjęciach

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z powstającego właśnie Legionu Samobójców 2. Widzimy na nich Harley Quinn w wyjściowej, czerwonej sukience.

Wygląda na to, że jest to ta sama sukienka, co na udostępnionym niedawno nagraniu. Tylko ta jest jeszcze nie zniszczona. Możliwe, że w budynku, z którego wychodzi na nagraniu Harley dojdzie do jakiejś walki.

Pierwsi członkowie obsady prequela The 100

Deadline podaje, że obsada serialowego prequela The 100 zyskała pierwszych trzech aktorów. Iola Evans, Adain Bradley i Leo Howard zagrają w pilocie, który zostanie wyemitowany w czasie trwania emisji ostatniego sezonu The 100. Nie wiadomo jednak kiedy. Akcja ma dziać się 97 lat przed wydarzeniami z serialu i opowie o grupie ocalałych, którzy uczą się życia na zniszczonej planecie.

Iola Evans wcieli się w Callie, inteligentną buntowniczkę. Adain Bradley zagra Reese’a – pracowitego i upartego brata Callie. leo Howart zagra zaś Augusta, zbuntowanego członka radykalnej grupy ekologicznej, który po apokalipsie musi znaleźć nowy sposób na ratowanie swojej planety.

Pierwszy zwiastun polskiego filmu Eastern

Akcja filmu dzieje się w niedalekiej przyszłości w Polsce, gdzie broń jest legalna, a życie reguluje bezwzględny kodeks krwi wprowadzony przez państwo.

Film trafi do kin 20 marca.

Serial Avenue 5 dostanie z drugim sezonem

Hugh Laurie, gwiazda serialu Avenue 5 poinformował, że serial HBO dostanie drugi sezon. Na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się prace nad nowymi odcinkami.

Avenue 5 zadebiutował na HBO 19 stycznia, obecnie można obejrzeć już cztery z ośmiu odcinków.