WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy tygodnia [11.10.2020]

Podsumujmy co ciekawego działo się na miesiąc przed premierą startu nowej generacji konsol. Oto już jedne z ostatnich wieści przed PS5 i Xbox Series.

Legendarny miecz z Tibii trafił na Allegro. Cena poraża

Tibia, gra o której swego czasu było w Polsce bardzo głośno. Głównie za sprawą telewizyjnych reportaży. Pomimo drewnianej mechaniki i bardzo długiego stażu na rynku tytuł nadal ma wielu zwolenników. Wśród nich zapanowało poruszenie, bo legendarny miecz – Magic Longsword, trafił na aukcję portalu Allegro.

Czytaj też: Demo Grand Theft Auto Vice City 2. Ile czasu dajecie zanim Rockstar to zamknie?
Czytaj też: Jak ulepszyć gry z PS4 na PS5?
Czytaj też: Kiedy kupić PS5, jeśli nie na premierę?

Furki Cyberpunk 2077 w nowym odcinku Night City Wire 4!

CD Projekt RED opublikował nową datę premiery Night City Wire 4. Zdradzono również kilka dodatkowych infiormacji na temat tego, czego się spodziewać po transmisji.

Patrzę na czasy ładowań Xbox Series X i się śmieje

W tym tygodniu mieliśmy również okazję przyjrzeć się temu jak sprawnie działa dysk Xbox Series X. Nowe pokazy czasów ładowań sprawiają, że do dziś niedowierzam jak produkcje, których ładowanie trwało minutami – są gotowe do zabawy w kilka sekund.

PS5 rozłożone na części. Ta konsola nie ma prawa wyć!

Sony znowu zaczynało być trochę ciche w kwestii swojej konsoli i nagle, niespodziewanie dostaliśmy długi materiał wideo, w którym prezentowane jest wnętrze urządzenia. To wideo musicie zobaczyć. Dziwnie satysfakcjonująco się je ogląda.

Czytaj też: Furki Cyberpunk 2077 w nowym odcinku Night City Wire 4!
Czytaj też: Patrzę na czasy ładowań Xbox Series X i się śmieje
Czytaj też: Porównanie NFS Hot Pursuit Remastered. Jak nie widać różnicy to po co przepłacać?

NBA 2K21 w wersji nextgen! Musicie zobaczyć te grafikę – na to czekaliśmy!

Rzucić okiem musicie również na nową wersję NBA 2K21. Choć koszykówka cyfrowa mnie kompletnie nie interesuje to ta produkcja wygląda tak dobrze, że aż ma się ochotę kupić ją tylko po to by zobaczyć to na własne oczy. Nextgen pełną gębą.

Data premiery Ghost of Tsushima Legends. Co naprawdę zdarzyło się na Cuszimie?

Gotowi na powrót do Ghost of Tsushima? Deweloperzy gry pracują nad darmową aktualizacją, która wprowadzi masę nowej zawartości. A w tym – kooperacyjną kampanię online!

Mortal Kombat 11 na PS5! Nowe postacii oraz dynamiczne 4K

Teraz wiemy już, że Mortal Kombat 11 pojawi się też na Xbox Series X. Bez względu na to jaką konsolę wybierzecie na kolejną generację – dobrą bijatykę macie zapewnioną. Więcej o zmianach w Mortal Kombat 11 we wpisie!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News