Reklama

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [03.05.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

Co tam słychać w świecie gier wideo? Jeśli ostatnio mieliście mniej czasu na czytanie o grach to zaraz wszystko szybko nadrobicie.

60 fps na PS5 i XSX? Nie liczcie na to

Czy nowa generacja konsol wprowdzi standard gier w 60 klatkach na sekundę? Wiele osób w to wierzy, ale nie wydaje się, aby tak miało się stać. Jak na sytuację mogą patrzeć deweloperzy niezależni?

Data premiery The Last of Us: Part 2 oraz data wydania Ghost of Tsushima!

Sony opublikowało daty premier The Last of Us Part 2 oraz Ghost of Tsushima. Wciąż jednak czekamy na datę wydania jeszcze jednej gry ekskluzywnej.

Ray-tracing w Xbox Series X z odważnym porównaniem ze strony Microsoftu

Phil Spencer porównał ray-tracing do pewnego przeskoku technologicznego w grach wideo. Moim zdaniem jego porównanie jest baardzo odważne. Ale jeśli okaże sie prawdą to będziemy zbierać szczękę z podłogi.

Czytaj też: Osoba, która zdradziła fabułę The Last of Us Part 2 zidentyfikowana

Pokaz PlayStation 5 nadchodzi

Sony już za rogiem czai się ze swoją prezentacją konsoli. Jeszcze chwilę Japończycy poobserwują Amerykanów, ale wkrótce powinniśmy wiedzieć coś więcej o PlayStation 5. Kiedy dokładnie?

Dying Light Hellraid zapowiedziane. Anulowana gra powraca w hicie Techlandu

Tego to się nikt nie spodziewał. Hellraid od Techlandu było wspominane jako produkcja, która została anulowana. A tu proszę. Techland zapowiedział powrót gry w zupełnie niespodziewanej formie.

PS Plus Maj 2020 – część będzie zachwycona, inni mniej

Jak się wierzy w każdy przeciek to potem można się niemiło zdziwić. Gracze PlayStation mają w tym miesiącu mieszane odczucia dotyczące oferty PlayStation Plus. Ale inni się pewnie cieszą.

Zwiastun Assassin’s Creed: Valhalla! Co nas czeka?

Czy jestem fanem Assassin’s Creed? A jeśli powiem, że oglądałem ośmiogodzinny stream, w którym prezentowano powstawanie grafiki promocyjnej gry to to wszystko wytłumaczy? Więc pewnie już wiecie, że nowy zwiastun Valhalla mnie jara ogromnie?

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News