WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najnowszy zestaw zabawek z Avengers: Endgame zdradza sporo spojlerów

Do premiery Avengers 4 zostały niecałe dwa miesiące. To sporo czasu na tworzenie nowych teorii, ale również na pojawienie się kolejnych wycieków na temat fabuły. Marvel trzyma wszystko w tajemnicy, ale producenci zabawek już nie bardzo. Najnowszy zestaw zabawek z Avengers: Endgame zdradza więc sporo spojlerów. Oczywiście, o ile jest autentyczny.

Czytaj też: Dlaczego tak długo ukrywano tytuł Avengers 4?

Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jaki zobaczymy w Endgame jest podróż w czasie. Czy to za pomocą Wymiaru Kwantowego, czy inną metodą, nie ważne. Jakoś Thanosa pokonać trzeba, a wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na taki rozwój wypadków. Zdradza to również najnowszy zestaw zabawek z Avengers: Endgame. Dokładniej jest to zestaw LEGO zawierający nie tylko Quinjet, ale również sporo minifigurek i coś w rodzaju quada.

Najnowszy zestaw zabawek z Avengers: Endgame zdradza sporo spojlerów

Zdjęcie pojawiło się na Redditcie i przedstawia Thora, Hawkeye’a z łukiem, Rocketa i Czarną Wdowę. Wszyscy Avengers mają na sobie znany z innych zabawek ujednolicony kombinezon. Tak, ten sam, który przypomina strój Hanka Pyma do podróży w głąb Królestwa kwantów. Wszystkie mają logo Avengers, co sugeruje że są oficjalnym ich strojem stworzonym przez Starka po to, by odbyć podróż kwantową.

Zobaczcie poprzedni wyciek przedstawiający inny rodzaj zabawki, ale w podobnym stroju.

Najnowszy zestaw zabawek z Avengers: Endgame zdradza sporo spojlerów

Wracając do zestawu LEGO. Sugeruje on, że herosi będą walczyć z Chitauri, chociaż nie jest jasne czy wydarzy się to w przeszłości, teraźniejszości czy w przyszłości. Ze względu na stroje i to, że Hawkeye znów ma łuk, raczej stawiamy na przeszłość. Użytkownik, który udostępnił zdjęcie twierdzi, że zestaw ma numer 76126 i nazywa się Avengers Super Quinjet. Liczy 832 elementy a jego koszt to 79,99 $. Co ciekawe już w grudniu pojawiła się informacja na temat tego zestawu, wraz z numerem, nazwą, ilością elementów i ceną. Nie było jednak zdjęcia, ani informacji co wchodzi w jego skład. Możliwe więc, że zestaw jest prawdziwy.

Joe Russo powiedział niedawno, że zabawki, których zdjęcia pojawiają się w sieci nie odnoszą się do treści filmu. W najlepszym razie są niedokładne i mogą wprowadzać nas w błąd. Nie zmienia to jednak faktu, że członkowie Avengers mają ten sam strój, bez względu na rodzaj zabawek i ich pochodzenie. Warto też pamiętać, że już wcześniej bracia Russo i Marvel kłamali, by zapobiec spoilerom i wyciekom za wszelką cenę. Może tak jest tym razem, a zestawy pojawiające się w sieci pokazują realne wydarzenia, które zobaczymy podczas seansu Endgame. Cóż, wszystkiego dowiemy się w kwietniu.

W polskich kinach Avengers: Endgame zadebiutuje 25 kwietnia.

Czytaj też: Czy w Infinity War przegapiliśmy śmierć jednego z bohaterów?

Źródło: bgr.com