Reklama
aplikuj.pl

NaviExpert zmienia nawigację w związku z pandemią

NaviExpert, zmiany w NaviExpert, zmiany NaviExpert, koronawirus NaviExpert

W NaviExpert pojawiły się nowe udogodnienia mające na celu szybsze i wygodniejsze wyszukiwanie. Ma to oczywiście związek z trwającą pandemią koronawirusa.

Po wpisaniu w pasku wyszukiwania hasła koronawirus otrzymamy listę szpitali zakaźnych znajdujących się najbliżej nas. Także jest nowa kategoria pod nazwą szpitale zakaźne. Po kliknięciu w nią wyświetlają się wszystkie aktualnie funkcjonujące tego typu placówki w Polsce. Zostały one także zweryfikowane pod kątem poprawności danych.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News

NaviExpert wyświetla też kategorie miejsc, które są najczęściej wyszukiwane przez użytkowników. Obiekty takie jak kina zostały zastąpione przez stacje benzynowe, apteki, paczkomaty itp. Dzięki temu jeszcze szybciej traficie do tych punktów.

NaviExpert, zmiany w NaviExpert, zmiany NaviExpert, koronawirus NaviExpert

Aam Bąkowski, prezes Telematics Technologies, mówi:

W najbliższych dniach na naszym blogu będziemy starali się odpowiedzieć na pytanie „Jak bezpiecznie podróżować w czasach pandemii?”. Nie mogliśmy zacząć inaczej, niż od wprowadzenia zmian w naszej aplikacji.
Pod żadnym pozorem nie należy korzystać z komunikacji publicznej, aby nie zarażać innych. Jeśli zmianami w naszej aplikacji możemy pomóc w szybkim dotarciu do celu – nie mogliśmy tego nie zrobić,

Analogiczne zmiany są też na mapie. Nie zobaczymy na niej restauracji, banków czy obiektów sportowych. Są tylko te, które są najważniejsze w czasie pandemii.

Wszystkie zmiany są dostępne bezpłatnie zarówno na Androidzie i na iOS. nie trzeba też dokonywać żadnych aktualizacji.

Czytaj też: Producent zabójczej broni pomaga w walce z koronawirusem