Reklama
aplikuj.pl

Nowa Skoda Fabia 2021 nagrana w testach

Nowa Skoda Fabia 2021 nagrana w testach, Skoda Fabia 2021 nagrana, nowa Skoda Fabia 2021, testy Skoda Fabia 2021

Właśnie nowa Skoda Fabia 2021 została wyszpiegowana w testach, czego dowód stanowi nagranie wykonane przez Jakuba Ruta dla Auto.cz.

Nowa Skoda Fabia 2021 wyszpiegowana

Tym razem zdjęcia przedstawiają sprytnie okraszone nadwozie tego subkompatkowego hatchbacka kamuflażem w tym samym białym odcieniu, dzięki czemu na pierwszy rzut oka całość zlewa się w jedno. Nagrywający stwierdził, że Skoda Fabia 2021, czyli czwartej generacji, wydaje się być szersza względem poprzedniego modelu.

Czytaj też: Skoda zapowiedziała SUVa Kushaq. Marka zawalczy z Dacią?
Czytaj też: Nowa Skoda Fabia wyszpiegowana z produkcyjnym nadwoziem
Czytaj też: Czy kombi Skoda Fabia przetrwa?

Idąc dalej, nagranie przedstawia najpewniej wersję o wyższej specyfikacji, na co wskazują diodowe reflektory i tylne światła z klastrami. Fragment nagrania pokazuje też górną część deski rozdzielczej, odsłaniając system infotainment w stylu tabletu rodem z modelu Scala.

Nowa generacja Skody Fabii będzie bazować w pełni na platformie MQB w specyfikacji A0 dla małych samochodów. To powinno zaowocować większym wyrafinowaniem i technologią, a także bardziej przestronnym wnętrzem i przyjemniejszymi wrażeniami z jazdy.

Czytaj też: Skoda Enyaq GT pokazała się w jeszcze skromniejszym kamuflażu
Czytaj też: Podkręcona Skoda Octavia RS kontra BMW 745Le Hybrid
Czytaj też: Kiedy doczekamy się modelu Skoda Fabia nowej generacji?

Sercem gamy silników będzie 1-litrowy TSI o mocy 60 koni z manualną skrzynią biegów i DSG. Więcej szczegółów poznamy już wkrótce, bo w tym roku ten model ma oficjalnie zadebiutować.