Reklama

Nowy zegarek Porsche. Oto TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph

Nowy zegarek Porsche, TaG Heuer Carrera Porsche Chronograph

Znana wszystkim firma Porsche postanowiła rozszerzyć partnerstwo z TAG Heuer. Owocem tego jest nowy zegarek Porsche, czyli TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph.

Nowy zegarek Porsche i TAG Heuer

Ogłoszenie sprawia wrażenie, że nie będzie to koniec tego typu wspólnych dzieł, ale to kwestia przyszłości. To, co dziś jest najważniejsze, to zegarek TAG Heuer Carrera Porsche Chronograph, który wykorzystuje automatyczny mechanizm Calbre Heuer 02 z 80-godzinną rezerwą chodu, w 44 mm kopercie z tarczą o teksturze asfaltu.

Czytaj też: Limitowany zegarek Girard-Perregaux zachwyca futurystyczną kopertą
Czytaj też: Jak działa zegarek kwarcowy?
Czytaj też: Jak działa zegarek mechaniczny?

Same cyferki godzinowe są wzięte prosto z kabiny Porsche, a trzy dodatkowe tarcze na godzinie trzeciej, szóstej i dziewiątej wyświetlają odpowiednio minuty, sekundy i godziny. Pod jedną z nich znajduje się również datownik.

Czytaj też: Radosny kwiat artysty ozdobił nowy limitowany zegarek Hublot
Czytaj też: CZ Smart to wyjątkowy nowy zegarek od Citizen
Czytaj też: Biurkowy zegarek Batmobil, to wyjątkowa replika za ponad 100000 zł

Ten nowy zegarek Porsche powstał na modłę Porsche Carrera, której kierownica została odwzorowana w formie wahnika widocznego pod przezroczystym deklem. Ten ujawnia zresztą również bęben ze sprężyną, a całość posadzono na bransolecie ze szlifowanego metalu. Cena? Całe 6050$, choć wersja ze skórzanym paskiem obniża ją do 5850$.