Reklama

Personalizowane lodówki Samsung BESPOKE w Polsce! Spójny styl kuchni gwarantowany

bespoke lodówka

Samsung BESPOKE to seria nowoczesnych urządzeń kuchennych, które możemy konfigurować. W końcu lodówka z tej serii trafi do Polski.

Jeśli wygląd lodówki niszczył styl Waszego domu lub musieliście ją zabudowywać to teraz pojawiło się rozwiązanie. Żadnego zabudowania – to lodówka powinna być konfigurowalna.

Czytaj też: OnePlus Band to kolejna niedroga opaska na rynku
Czytaj też: Spójrzcie na największy dach solarny Tesli na świecie
Czytaj też: Pionierzy powrócili z nowym modelem słuchawek Earin A-3

Dlaczego Samsung stworzył Bespoke?

Lodówki Bespoke to zupełnie nowa propozycja wśród kategorii urządzeń chłodniczych. Ich wyróżnikiem jest personalizowany design, który pozwala na zabawę kolorami, fakturami i modułami. Urządzenia dostępne są z wykończeniem ze szkła lub stali oraz w ośmiu opcjach kolorystycznych: m.in. Grey Glass (szare szkło), Sky Blue Glass (niebieskie szkło), Navy Steel (granatowa stal), Champagne Steel (szampańska stal), Matte Black Steel (czarna matowa stal), Navy Glass (granatowe szkło), White Glass (białe szkło) oraz Rose Pink Glass (różowe szkło). Dzięki smukłym liniom i nowoczesnemu designowi z charakterystycznymi płaskimi panelami frontowymi i uchwytami w formie wgłębień, lodówki BESPOKE wpasowują się do kuchni w każdym stylu.

Czytaj też: Woda jako ratujący życie środek na polu bitwy? Sprawdźcie rozwiązanie z USA
Czytaj też: Siły Powietrzne USA usuną część naszywek w celu walki z rasizmem i seksizmem
Czytaj też: Mamy zdjęcie Z590 Aorus Xtreme

John Herrington, Senior Vice President, General Manager of Home Appliances

Ponieważ rodziny spędzają teraz więcej czasu w domu – a tym samym także w jego sercu, czyli w kuchni – więcej inwestują w urządzenia, które mogą dostosować do swoich potrzeb i preferencji. Dokładnie to oferują nasze lodówki BESPOKE. Można spersonalizować ich wygląd zewnętrzny, wybierając kolor, materiał i wykończenie, które będą pasowały do stylistyki danej kuchni. Można też dostosować ich wnętrze za sprawą składanych szuflad i innych wygodnych rozwiązań.

W 2021 r. Samsung rozszerzy dostępność lodówek BESPOKE. W tym roku poza Stanami Zjednoczonymi wybrane urządzenia z tej serii będzie można kupić także w Polsce w wersji jednodrzwiowej oraz tradycyjnej z zamrażalnikiem na dole, a także na innych rynkach europejskich. Które modele Bespoke trafią do Polski, dowiemy się w najbliższych dniach.