WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Pierwszy plakat Shaft

Shaft jest kolejną serią, która dostaje kontynuacje po latach. 19 lat od poprzedniej części i aż 48 lat od oryginału, na ekrany wchodzi najnowsza część. Zobaczcie pierwszy plakat Shaft, który łączy trzy pokolenia detektywów.

Samuel L. Jackson nie próżnuje. Ten rok jest dla niego niezwykle pracowity. Rozpoczął go filmem Glass, wkrótce pojawi się w Kapitan Marvel i  Spider-Man: Far From Home. Przypuszczalnie zobaczymy go w Avengers: Endgame, ale oficjalnie nie jest to potwierdzone. W międzyczasie aktor powróci też do swojej roli z 2000 roku, kiedy wcielał się w detektywa Johna Shafta.

Czytaj też: Killmonger powróci w Czarnej Panterze 2?

Zobaczcie pierwszy plakat Shaft.

Pierwszy plakat Shaft

Najnowszy film Shaft, to trzecia część przygód detektywów o tym nazwisku. W produkcji zobaczymy powracającego do roli Richarda Roundtree, który zagra u boku Jacksona i Jessie’ego T. Ushera. W nadchodzącej odsłonie serii zobaczymy również syna Johna Shafta, w którego wcieli się Jessie T. Usher. Postać jest ekspertem w dziedzinie cyber-bezpieczeństwa, co będzie powodem jego współpracy z ojcem i wujkiem.

Oznacza to, że sequel Shaft pokaże trzy generacje detektywów z oryginalnymi aktorami. Ma być to bezpośrednia kontynuacja filmu z 2000 roku i dziać się 20 lat po tamtych wydarzeniach.

Premiera filmu Shaft w Stanach odbędzie się 14 czerwca. Na arenie międzynarodowej, w tym w Polsce nie przewidziano kinowych debiutów. Obejrzymy ten film na Netflixie, gdyż platforma finansuje połowę budżetu produkcji.

Czytaj też: Recenzja filmu Green Book

Źródło: comicbookmovie.com