Pomysł na sedana w świecie SUVów od General Motors

Konsola w samochodach przyszłości

Oficjalne konto GM Design na Instagramie opublikowało szkic eleganckiego samochodu, który wydaje się być sedanem, a jak wiemy, teraz pomysł na sedana nie jest dobrym wyborem w świecie SUVów.

Wielki sedan niczym SUV

Jest to tylko render niejakiego Kevina Nougarde, głównego projektanta zewnętrznego General Motors, więc nawet nie myślcie, że marka odpowiedzialna m.in. za Hummera z pewnością stworzy takie cacko. To zresztą jest przedstawicielem tego typu samochodów, które nawet w formie koncepcyjnej wydają się zbyt nierealne.

Czytaj też: Dealerzy Volvo chcą większego SUVa do rywalizacji z BMW X7
Czytaj też: Czy to szalenie zamaskowany pierwszy SUV Ferrari?
Czytaj też: SUV Ferrari Purosangue wyszpiegowany w formie testowego muła

Pomysł na sedana w świecie SUVów od General Motors

Ewidentnie niska linia dachu sugeruje, że byłby to elektryczny sedan na płaskiej platformie, oferujący niski prześwit i więcej miejsca w kabinie. Jego niewielkie okna tylko podkreślają skromną wysokość, a jedna tylko pionowa linia na środku modelu wskazuje na pojedyncze drzwi na środku.

Czytaj też: Zdjęcia Genesis GV70e. Elektryczny SUV w testach
Czytaj też: Odświeżenie Tesla Model X 2021. Co nowego we flagowym SUVie?
Czytaj też:
Wyrenderowano elektrycznego SUVa Mitsubishi E-Evolution

W świecie zdominowanym przez SUVy i crossovery, taki render jest sam w sobie czymś przyjemnym dla oka, ale to wcale nie musi oznaczać, że GM pracuje nad nowym sedanem. To najpewniej tylko fantazja projektanta zewnętrznego, który może miał dość projektowania SUVów.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News