Premiera Ford Explorer King Ranch 2021. Oto prawdziwy król rancz

Premiera Ford Explorer King Ranch 2021, Ford Explorer King Ranch 2021, Explorer King Ranch 2021,

Wreszcie zadebiutował ten jeden, wyjątkowy Ford Explorer w postaci wersji dla każdego, kto ma coś z króla. Oto Ford Explorer King Ranch 2021.

Ford Explorer King Ranch 2021 już z nami

Wariant King Ranch ma już na karku jakieś dwie dekady, ale do tej pory był dostępny dla pickupa F-150. Dziś więc po raz pierwszy ten kowbojski wariant zadebiutował w modelu Explorer i co tu dużo mówić – zaznajomieni z ofertą Forda od razu dojrzą w nim ten wyjątkowy sznyt.

Czytaj też: Oficjalne zdjęcia Kia K8 2022. Ten model zastąpi Cadenza/K7
Czytaj też: Prototyp Kia Sportazge 2022 dostrzeżony w bezruchu
Czytaj też:
 Pierwsza elektryczna Kia nadal testowana w ciężkim kamuflażu

Mowa przede wszystkim o unikalnej maskownicy w kolorze Stone Grey, 20-calowe felgi z charakterystycznymi kołpakami środkowymi, listwie ochronnej tylnej klapy i wreszcie poczwórnym końcówką wydechu oraz jednoznacznej odznace King Ranch.

Podobnie jak w przypadku innych modeli King Ranch w portfolio Forda, najważniejsze zmiany zaszły wewnątrz. Fotele pokryte są mahoniową skórą, a na drzwiach i środkowym podłokietniku znalazło się jeszcze więcej skóry. Nie zabrakło też wstawek z prawdziwego drewna na desce rozdzielczej, które pasują do drewnianej wstawki na owiniętej skórą kierownicy.

Czytaj też: Elektryczna Kia, Ioniq 5 i Genesis GV60e wyszpiegowane wspólnie
Czytaj też: Wiemy kiedy zadebiutuje elektryczny crossover Kia
Czytaj też: Elektryczny crossover Kia na zdjęciach. Kamuflażu mu nie brakuje

Dostępny pakiet technologii Premium dodaje wnętrzu jeszcze więcej atrakcyjności dzięki jeszcze bardziej dopracowanym siedzeniom z funkcją masażu. Opcjonalny pakiet zawiera również kilka dodatkowych gadżetów, a w tym duży 10,1-calowy ekran dotykowy i 14-głośnikowy system dźwiękowy Bang & Olufsen.

Moc zapewnia 3,0-litrowy silnik V6 EcoBoost o mocy 365 KM i 515 Nm w konfiguracji z napędem na tylne lub wszystkie koła, a model będzie dostępny oczywiście w USA już tej wiosny w cenie od 52350 do 54480$ za wariant Platinium.