WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Samuel L. Jackson zdradza, jak Kapitan Marvel pomoże podczas Endgame

Samuel L. Jackson zdradza ostatnio bardzo dużo szczegółów na temat najbliższej premiery Marvela. Wygląda, że jest to część strategii marketingowej. W ostatnim wywiadzie wyjawił, jak Kapitan Marvel pomoże podczas Endgame.

Carol Danvers, czyli tytułowa Kapitan Marvel, jest niezwykle potężną superbohaterką. Film o niej w przyszłym miesiącu trafi na ekrany kin. Choć sama produkcja jest niezwykle ekscytująca, to fanów najbardziej interesuje jak Kapitan Marvel pomoże podczas Endgame w walce z Thanosem. Fani snują na ten temat wiele teorii jednak sporo informacji udzielił już Samuel L. Jackson. Aktor pojawi się w filmie jako Nick Fury, którego doskonale z MCU znamy. Jakiś czas temu zdradził w wywiadzie, że Danvers potrafi podróżować w czasie.

Czytaj też: Alternatywny wygląd złoczyńców Marvela. Zobaczcie fascynujące grafiki!

Musimy zrozumieć, że ona potrafi robić rzeczy, których nikt inny nie umie. Potrafi podróżować w czasie, może więc przenieść się w przyszłość albo w przeszłość i dowiedzieć się co się stało. Fakt, że mam pager 20 lat później, będzie poruszony w filmie.

W najnowszym wywiadzie potwierdził, że właśnie w ten sposób bohaterka znajdzie się w Endgame. Jest to spora wskazówka dla fanów, gdyż do tej pory wielu zastanawiało się jak Kapitan Marvel pomoże podczas Endgame, skoro znajduje się gdzieś w kosmosie. Poza tym odkąd Carol Danvers była na Ziemi minęło 25 lat. Nick Fury wezwał ją tuż przed swoją śmiercią w Infinity War za pomocą ulepszonego kosmicznego pagera. W zwiastunach widać, że używa jego oryginalnej wersji. Być może współczesny pager pozwala komunikować się poprzez czas.

Fakt, że przeniesie się w czasie prosto do wydarzeń z Endgame wyjaśniałby również, dlaczego bohaterka się nie postarzała.  Cóż, pozostaje poczekać do 8 marca, wówczas sporo kwestii zostanie wyjaśnionych.

Czytaj też: Strażnicy  Galaktyki 3 wykorzystają scenariusz Gunna

Źródło: comicbookmovie.com