Samuel L. Jackson zdradza ostatnio bardzo dużo szczegółów na temat najbliższej premiery Marvela. Wygląda, że jest to część strategii marketingowej. W ostatnim wywiadzie wyjawił, jak Kapitan Marvel pomoże podczas Endgame.

Carol Danvers, czyli tytułowa Kapitan Marvel, jest niezwykle potężną superbohaterką. Film o niej w przyszłym miesiącu trafi na ekrany kin. Choć sama produkcja jest niezwykle ekscytująca, to fanów najbardziej interesuje jak Kapitan Marvel pomoże podczas Endgame w walce z Thanosem. Fani snują na ten temat wiele teorii jednak sporo informacji udzielił już Samuel L. Jackson. Aktor pojawi się w filmie jako Nick Fury, którego doskonale z MCU znamy. Jakiś czas temu zdradził w wywiadzie, że Danvers potrafi podróżować w czasie.

Czytaj też: Alternatywny wygląd złoczyńców Marvela. Zobaczcie fascynujące grafiki!

Musimy zrozumieć, że ona potrafi robić rzeczy, których nikt inny nie umie. Potrafi podróżować w czasie, może więc przenieść się w przyszłość albo w przeszłość i dowiedzieć się co się stało. Fakt, że mam pager 20 lat później, będzie poruszony w filmie.

W najnowszym wywiadzie potwierdził, że właśnie w ten sposób bohaterka znajdzie się w Endgame. Jest to spora wskazówka dla fanów, gdyż do tej pory wielu zastanawiało się jak Kapitan Marvel pomoże podczas Endgame, skoro znajduje się gdzieś w kosmosie. Poza tym odkąd Carol Danvers była na Ziemi minęło 25 lat. Nick Fury wezwał ją tuż przed swoją śmiercią w Infinity War za pomocą ulepszonego kosmicznego pagera. W zwiastunach widać, że używa jego oryginalnej wersji. Być może współczesny pager pozwala komunikować się poprzez czas.

Fakt, że przeniesie się w czasie prosto do wydarzeń z Endgame wyjaśniałby również, dlaczego bohaterka się nie postarzała.  Cóż, pozostaje poczekać do 8 marca, wówczas sporo kwestii zostanie wyjaśnionych.

Czytaj też: Strażnicy  Galaktyki 3 wykorzystają scenariusz Gunna

Źródło: comicbookmovie.com

Kolejny artykuł znajdziesz poniżej