Reklama
aplikuj.pl

Szczegóły Hyundai Ioniq 5 wyciekły z prezentacji

Ioniq 5 2022, zdjęcia Ioniq 5 2022, oficjalne fotki Ioniq 5 2022, zdjęcia Ioniq 5

Nowe, nieco bardziej oficjalne szczegóły Hyundai Ioniq 5 wyciekły właśnie, potwierdzając nasz ostatni zbiorek informacji o specyfikacji tego elektrycznego Hyundaia/Ioniqa,

Szczegóły Hyundai Ioniq 5

Ostatnie trzy nowe oficjalne zdjęcia Ioniq 5 2022 wyjawiły premierę tego cacka w lutym tego roku, więc do premiery jest już bliżej, niż dalej. Dlatego łatwiej nam uwierzyć w slajdy z prezentacji na temat tego modelu, które uzyskał serwis Motor1.

Czytaj też: Zwiastun Hyundai Bayon 2021. Nowe zdjęcia małego crossovera
Czytaj też: Hyundai kończy z dieslem. Czego możemy oczekiwać?
Czytaj też: Platforma E-GMP Hyundaia ujawniona. Na niej powstaną nowe EV

Zrzut ekranu ma ponoć pochodzić z oficjalnej prezentacji dla dealerów Hyundaia i pokazuje nieco dziwną wersję nadwozia Ioniq 5, które różni się od tego widocznego na zwiastunach. Nas interesują jednak najbardziej specyfikacje, które najwyraźniej dotyczą europejskiego wariantu Ioniq 5.

Czytaj też: Hyundai kupił Boston Dynamics. Co planuje teraz?
Czytaj też: Światła Tucson 2021 pod lupą. Hyundai tłumaczy ich tajemnicę
Czytaj też: Hyundai zapłaci grube miliony za wadliwe silniki

Te nowe szczegóły Hyundai Ioniq 5 wspominają o zasięgu do 510 km wedle testu WLTP, możliwości ładowania mocą 232 kW i opcji napędu na tylne lub wszystkie koła o mocy do 310 koni mechanicznych. Gdyby tego było mało, dowiedzieliśmy się, że deskę rozdzielczą uzupełni 12,3-calowy wyświetlacz infotainment, a w bagażnik będzie oferował nawet 600-litrową pojemność.