Reklama
aplikuj.pl

Tiguan eHybrid już w ofercie Volkswagena

Tiguan eHybrid, Volkswagen Tiguan eHybrid, kupno Tiguan eHybrid

Volkswagen ogłosił pojawienie się nowego nabytku w ofercie pięciodrzwiowego SUVa. Oto nowy Tiguan eHybrid, którego możecie już kupić od 161090 zł.

Tiguan eHybrid już dostępny

Jako hybryda typu plug-in, Volkswagen Tiguan eHybrid 2021 łączy silnik spalinowy z silnikiem elektrycznym, pozwalając na jazdę albo z użyciem jednego z nich, albo obu w formie tandemu. Stąd jego łączna moc na poziomie 245 koni mechanicznych.

Czytaj też: Volkswagen wspomina przeszłość Beetle, czyli Type 1
Czytaj też: Kolejny sedan pójdzie w zapomnienie, a to kultowy w Polsce Volkswagen
Czytaj też: 
Tańsze elektryczne samochody Volkswagena już rozwijane

Jak czytamy w oficjalnym ogłoszeniu, po jednokrotnym naładowaniu akumulatora do pełna Tiguan eHybrid jest w stanie przejechać około 50 km w trybie elektrycznym do prędkości 130 km/h. Z kolei dzięki systemowi Travel Assist, samochód może jeździć wpół autonomicznie, wspomagając kierowcę podczas kierowania, hamowania i przyspieszania do prędkości 210 km/h.

Czytaj też: Najtańszy elektryczny Volkswagen ID.1 da początek EV Skody?
Czytaj też: 
Ceny Volkswagena Tiguan R w Polsce
Czytaj też: 
Elektryczny SUV coupe Volkswagena, to jednak ID.4 GTX

Tiguan eHybrid jest do kupienia w wersji Life oraz Elegance w 10 kolorach nadwozia. Do wyboru są też dwa kolory tapicerki (czarna lub popielato-czarna). To drugie wykończenie samochodu zapewnia reflektory IQ.LIGHT LED Matrix z systemem regulacji zasięgu i doświetlania zakrętów, tylne światła w technologii LED, wyświetlacz wskaźników Active Info Display, bezprzewodowy App Connect, aktywny tempomat, system bezdotykowego otwierania i zamykania pokrywy bagażnika oraz kamerę cofania.