Reklama
aplikuj.pl

Wyrenderowano Genesis G90 2022 na bazie zdjęć szpiegowskich

Wyrenderowano Genesis G90 2022, render Genesis G90 2022

Pierwsze zdjęcia prototypu Genesis G90 nowej generacji nie były najbardziej szczegółowe. Nie przeszkodziło to jednak grafikom rosyjskiego Kolesa w małej zabawie, w ramach której wyrenderowano Genesis G90 2022.

Wstępny render nowego Genesis G90

Chociaż ten duży luksusowy sedan nadal wydaje się całkiem świeży po aktualizacji, którą otrzymał około dwa lata temu na swoim rynku krajowym, to nie można zapominać, że było to nie przejście na nową generację, a poważny lifting.

Czytaj też: Pierwsze zdjęcia prototypu Genesis G90 nowej generacji
Czytaj też: Genesis G70 Shooting Brake wyszpiegowany
Czytaj też: Elektryczny Genesis G80 wyszpiegowany. Brak wydechów i zamknięta chłodnica mówią jasno

Przyszły model flagowy firmy Genesis został pokazany tutaj z podzielonymi światłami głównymi LED. Z kolei duża maskownica została nieco uniesiona, a dolnego wlotu powietrza nie przecina już mały słupek, podczas gdy z tyłu słupek C i boczne tylne szyby zapożyczyły sporo elementów konstrukcyjnych G80. Tył G90 2022 jest już czystą spekulacją.

Specyfikacje techniczne są nadal owiane tajemnicą, ale spodziewamy się pozostania przy wolnossącym 5-litrowym silniku V8. Wiemy z kolei, że nowy G90 ma zyskać zawieszenie pneumatyczne zapewniające jedwabiście płynną jazdę, a plotki wspominają o systemie jazdy autonomicznej poziomu 3.

Czytaj też: Czy doczekamy się hybrydowych modeli Genesis?
Czytaj też: Tak wygląda nowy Genesis G70 na 2022 rok modelowy
Czytaj też: Elektrycznego Genesis eG80 naładujemy nawet bez przewodów

Jeśli wierzyć niedawnym doniesieniom, oficjalne odsłonięcie Genesisa G90 2022 jest planowane na koniec 2021 roku.