WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Pierwsze zdjęcia prototypu Genesis G90 nowej generacji

Pierwsze zdjęcia prototypu Genesis G90 nowej generacji

Nowy Genesis G90 został już dawno ogłoszony, ale dziś nie o nim, a o jego następcy. Spójrzcie na zdjęcia prototypu Genesis G90 nowej generacji.

Genesis G90 nowej generacji na zdjęciach szpiegowskich

Na kanale na YouTube pojawiło się zestawienie pierwszych zdjęć szpiegowskich z udziałem modelu Genesis G90 nowej generacji. Ten występuje oczywiście w formie prototypu z solidnym kamuflażem w postaci luźno opinającej nadwozie czarnej płachty. Jednak i tak możemy co nieco zauważyć.

Czytaj też: Solidnie okryty Genesis GV70 2021 wyszpiegowany w Europie
Czytaj też: Genesis GV70 2022 zaliczył nieoczekiwaną premierę
Czytaj też: Elektryczny Genesis G80 wyszpiegowany. Brak wydechów i zamknięta chłodnica mówią jasno

W G90 nowej generacji zastosowane zostaną dwupłaszczyznowe reflektory, które można znaleźć w jego mniejszym bracie G80 i które stanowią nowy znak rozpoznawczy marki. Pozostając jeszcze z przodu, duża kartka została nieco uniesiona, a dolnego wlotu powietrza nie przecina już mały słupek. Z tyłu z kolei słupek C i boczne tylne szyby zapożyczyły sporo elementów konstrukcyjnych G80. Tył pozostaje zagadką.

Czytaj też: Wiemy kiedy zadebiutuje Genesis GV70 2022
Czytaj też: Genesis G70 Shooting Brake wyszpiegowany
Czytaj też: Elektrycznego Genesis eG80 naładujemy nawet bez przewodów

Skromne ujęcie środka G90 nowej gneracji pokazuje jedynie kierownicę czerpiącą inspirację z najnowszego modelu Genesis G80. Nie wiadomo jeszcze, jakie ulepszenia techniczne lub opcje układu napędowego będą oferowane w nowym G90, ale patrząc po obecnym modelu, zdecydowanie się nie zawiedziemy, choć prawdę poznamy możliwe że pod koniec 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News