Reklama
aplikuj.pl

Pierwsze zdjęcia prototypu Genesis G90 nowej generacji

zdjęcia Genesis G90 nowej generacji, Genesis G90 nowej generacji, G90 nowej generacji

Nowy Genesis G90 został już dawno ogłoszony, ale dziś nie o nim, a o jego następcy. Spójrzcie na zdjęcia prototypu Genesis G90 nowej generacji.

Genesis G90 nowej generacji na zdjęciach szpiegowskich

Na kanale na YouTube pojawiło się zestawienie pierwszych zdjęć szpiegowskich z udziałem modelu Genesis G90 nowej generacji. Ten występuje oczywiście w formie prototypu z solidnym kamuflażem w postaci luźno opinającej nadwozie czarnej płachty. Jednak i tak możemy co nieco zauważyć.

Czytaj też: Solidnie okryty Genesis GV70 2021 wyszpiegowany w Europie
Czytaj też: Genesis GV70 2022 zaliczył nieoczekiwaną premierę
Czytaj też: Elektryczny Genesis G80 wyszpiegowany. Brak wydechów i zamknięta chłodnica mówią jasno

W G90 nowej generacji zastosowane zostaną dwupłaszczyznowe reflektory, które można znaleźć w jego mniejszym bracie G80 i które stanowią nowy znak rozpoznawczy marki. Pozostając jeszcze z przodu, duża kartka została nieco uniesiona, a dolnego wlotu powietrza nie przecina już mały słupek. Z tyłu z kolei słupek C i boczne tylne szyby zapożyczyły sporo elementów konstrukcyjnych G80. Tył pozostaje zagadką.

Czytaj też: Wiemy kiedy zadebiutuje Genesis GV70 2022
Czytaj też: Genesis G70 Shooting Brake wyszpiegowany
Czytaj też: Elektrycznego Genesis eG80 naładujemy nawet bez przewodów

Skromne ujęcie środka G90 nowej gneracji pokazuje jedynie kierownicę czerpiącą inspirację z najnowszego modelu Genesis G80. Nie wiadomo jeszcze, jakie ulepszenia techniczne lub opcje układu napędowego będą oferowane w nowym G90, ale patrząc po obecnym modelu, zdecydowanie się nie zawiedziemy, choć prawdę poznamy możliwe że pod koniec 2021 roku.