Reklama

Pierwsze zdjęcia Honda HR-V nowej generacji

Honda HR-V nowej generacji, zdjęcia Honda HR-V nowej generacji, Honda HR-V, nowa Honda HR-V

Honda HR-V w swojej obecnej formie ma już na karku ponad 7 lat, więc nadchodzi czas na coś nowego. Dziś otrzymaliśmy pierwsze potwierdzenie, jako że w sieci pojawiły się zdjęcia Honda HR-V nowej generacji.

Zdjęcia Honda HR-V nowej generacji

Honda HR-V została wyszpiegowana na drogach publicznych w Europie i choć jest to pierwszy raz nowej generacji, model wygląda na praktycznie gotowy do produkcji. Rozciągający się na całym nadwoziu kamuflaż i dodatkowe panele, fałszujące ogólny wygląd, nie są w stanie ukryć fundamentalnych zmian konstrukcyjnych w kształcie tego crossovera.

Czytaj też: Hatchback Honda Civic nowej generacji na zdjęciach szpiegowskich
Czytaj też: Czy Honda Civic 2021 zachowa manualną skrzynię biegów?
Czytaj też: Patenty wyjawiły nowego sedana Honda Civic

Honda HR-V nowej generacji zyskała większe i bardziej ostre tylne słupki, jak zresztą również tylną szybę, nadając całości charakteru crossovera w stylu coupe. Ewidentnie bardziej eleganckiego i sportowego, co podkreśli większa szklarnia i kratka na tyle z cieńszymi reflektorami i płaską, szeroką maską w kształcie odwróconej litery V.

Czytaj też: Spójrzcie na prototyp Hondy Civic nowej generacji
Czytaj też: Zdjęcia prototypu Hondy Civic Si nowej generacji
Czytaj też: Nowa Honda Civic Sedan wyszpiegowana z kamuflażem

Kwestie wnętrza i napędu, to z kolei tylko plotki, sprowadzające się do nacisku na nowe technologie i nowoczesność. Kwestia daty premiery pozostaje nieznana.