Reklama
aplikuj.pl

Elektryczny rower Class 3 HSD S11 od Tern

Elektryczny rower Class 3 HSD S11 Tern, Class 3 HSD S11, Tern Class 3 HSD S11, Tern HSD S11

Firma Tern zdecydowała się ulepszyć swoje transportowe cacka HSD i zapewnić im nowe możliwości. Tak powstał nowy elektryczny rower Class 3 HSD S11.

Elektryczny rower Class 3 HSD S11

HSD S11 klasy 3 może pozwolić sobie na rozwinięcie prędkości wspomaganej elektrycznie do 45 km/h na terenie USA (rynki europejskie muszą obejść się smakiem), a jak podaje serwis Electrek, sam rower (nawet w innych wersjach), to „jeden z najładniejszych małych elektrycznych rowerów towarowych o dużych możliwościach”.

Czytaj też: Elektryczny rower Shuttle v2 eMTB zyskuje nad poprzednikiem
Czytaj też: Pierwszy elektryczny rower ze zintegrowanym ABS
Czytaj też: Elektryczny rower śnieżny MoonBike podbije niejeden zaśnieżony stok

Wyższa prędkość Class 3 HSD S11 stała się możliwa za sprawą zastosowania silnika Bosch Performance Line Sport, który zapewnia jeszcze wyższe możliwości układu napędowego, będącego kluczowym elementem każdego roweru transportowego. Te z kolei zwłaszcza w USA przeżywają obecnie rozkwit przed pandemiczną sytuację.

Czytaj też: Elektryczny skuter śnieżny z roweru, czyli zestaw Electric SnowBike
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi
Czytaj też:
Spójrzcie na obecnie najlżejszy rower Storck. To wyjątkowy Aernario.2

Tern Class 3 HSD S11 może jechać z obciążeniem nawet do 170 kilogramów, przyjmując ładunki na wiele swoich konfigurowalnych bagażników. Pod kątem osprzętu nie brakuje mu wiele, ponieważ posiada wysokiej jakości hydrauliczne hamulce tarczowe Magura, 11-biegową przerzutkę Shimano Deore XT Shadow+ i szereg sprytnie pomyślanych elementów w cenie 4199$.