Reklama
aplikuj.pl

Spójrzcie na obecnie najlżejszy rower Storck. To wyjątkowy Aernario.2

najlżejszy rower Storck, wyjątkowy Aernario.2, Storck Aernario, limitowany Aernario Storck

Firma Storck wyjawiła właśnie to, nad czym ostatnio pracowała, a jest to specjalna wersja roweru Aernario.2 Premium. Tym razem to Aernario.2 Signature 25th Anniversary, jako najlżejszy rower Storck w ofercie firmy.

Aernario.2 Signature 25th Anniversary

W przypadku tego modelu, który powstał specjalnie z myślą o 25-leciu powstania firmy, najważniejsza jest waga… bardzo niska waga. Nie jest to tak świetne cacko, jak to zbudowane sześć lat temu z okazji 50. urodzin założyciela, Marcusa Storcka, ale też jest imponująco.

Czytaj też: Elektryczny rower Shuttle v2 eMTB zyskuje nad poprzednikiem
Czytaj też: Pierwszy elektryczny rower ze zintegrowanym ABS
Czytaj też: Elektryczny rower śnieżny MoonBike podbije niejeden zaśnieżony stok

Aernario.2 Signature 25th Anniversary waży bowiem zaledwie 5,7 kilogramów, dzięki m.in temu, że względem podstawowego modelu jego rama karbonowa straciła 12% wagi. Ten rower, to też połączenie nowoczesnych kół bezdętkowych i w rzeczywistości dosyć atrakcyjna cena (względem innych pozycji Storck), choć i tak nadal pozostaje wysoka.

Ten rower edycji specjalnej został pomalowany w minimalnym stopniu matową czarną farbą z brązowymi akcentami, a jego waga waha się od 5,7 do 5,9 kg (zależnie od wyboru jednego z sześciu rozmiarów ramy).

Czytaj też: Elektryczny skuter śnieżny z roweru, czyli zestaw Electric SnowBike
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi
Czytaj też: Ariel Rider wjeżdża z nowym motorowerem. Sprawdźcie jego specyfikację

Wiemy, że Aernario.2 Signature 25th Anniversary powstanie tylko w nakładzie 25 egzemplarzy, z których każdy zostanie indywidualnie podpisany i ponumerowany przez Markusa Storcka. Cena? 9000 euro, czyli o 6000 euro niższa od podobnej wersji z 2017 roku.

Kompletna specyfikacja obejmuje niestandardowe wykończenie Aernario.2 Platinum, komplet osprzętu SRAM Red AXS eTap 2×12, koła DT Swiss PRC 1100 wykończone w kolorze brązu, a także własny, superlekki zestaw wykończeniowy firmy Storck. Rowery można już zamawiać w przedsprzedaży, a dostawa jest przewidziana na maj 2021 roku.