WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Spójrzcie na obecnie najlżejszy rower Storck. To wyjątkowy Aernario.2

Spójrzcie na obecnie najlżejszy rower Storck. To wyjątkowy Aernario.2

Firma Storck wyjawiła właśnie to, nad czym ostatnio pracowała, a jest to specjalna wersja roweru Aernario.2 Premium. Tym razem to Aernario.2 Signature 25th Anniversary, jako najlżejszy rower Storck w ofercie firmy.

Aernario.2 Signature 25th Anniversary

W przypadku tego modelu, który powstał specjalnie z myślą o 25-leciu powstania firmy, najważniejsza jest waga… bardzo niska waga. Nie jest to tak świetne cacko, jak to zbudowane sześć lat temu z okazji 50. urodzin założyciela, Marcusa Storcka, ale też jest imponująco.

Czytaj też: Elektryczny rower Shuttle v2 eMTB zyskuje nad poprzednikiem
Czytaj też: Pierwszy elektryczny rower ze zintegrowanym ABS
Czytaj też: Elektryczny rower śnieżny MoonBike podbije niejeden zaśnieżony stok

Aernario.2 Signature 25th Anniversary waży bowiem zaledwie 5,7 kilogramów, dzięki m.in temu, że względem podstawowego modelu jego rama karbonowa straciła 12% wagi. Ten rower, to też połączenie nowoczesnych kół bezdętkowych i w rzeczywistości dosyć atrakcyjna cena (względem innych pozycji Storck), choć i tak nadal pozostaje wysoka.

Ten rower edycji specjalnej został pomalowany w minimalnym stopniu matową czarną farbą z brązowymi akcentami, a jego waga waha się od 5,7 do 5,9 kg (zależnie od wyboru jednego z sześciu rozmiarów ramy).

Czytaj też: Elektryczny skuter śnieżny z roweru, czyli zestaw Electric SnowBike
Czytaj też: Elektryczny rower Equal wjedzie na Europejskie drogi
Czytaj też: Ariel Rider wjeżdża z nowym motorowerem. Sprawdźcie jego specyfikację

Wiemy, że Aernario.2 Signature 25th Anniversary powstanie tylko w nakładzie 25 egzemplarzy, z których każdy zostanie indywidualnie podpisany i ponumerowany przez Markusa Storcka. Cena? 9000 euro, czyli o 6000 euro niższa od podobnej wersji z 2017 roku.

Kompletna specyfikacja obejmuje niestandardowe wykończenie Aernario.2 Platinum, komplet osprzętu SRAM Red AXS eTap 2×12, koła DT Swiss PRC 1100 wykończone w kolorze brązu, a także własny, superlekki zestaw wykończeniowy firmy Storck. Rowery można już zamawiać w przedsprzedaży, a dostawa jest przewidziana na maj 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News