Reklama

Oto finalna wersja BMW Serii 2 AT w kamfulażu

finalna wersja BMW Serii 2 AT, BMW Serii 2 AT

Przedpremierowych informacji i zdjęć nigdy za wiele, więc oto i kolejny zestaw zdjęć rodzinnego BMW w szczególnym wydaniu. To może być bowiem finalna wersja BMW Serii 2 AT.

Zdjęcia BMW Serii 2 Active Tourer

Wczoraj sugerowaliśmy nieoficjalnym renderem, że tak może wyglądać BMW 2 Series Active Tourer 2021, który zadebiutuje w pierwszej połowie 2021 roku, a dziś możemy podejrzeć ciągle zakamuflowany, ale najpewniej w 99% sfinalizowany projekt nadwozia.

Czytaj też: Nowe BMW 2 Active Tourer 2022 na nagraniu
Czytaj też: Wczesny prototyp BMW i4 M w obiektywie
Czytaj też: Pierwszy zwiastun BMW M5 CS ujawnia moc

Zdjęcia wykonano na drogach publicznych w Niemczech, a ich liczba, która ostatnio trafia do sieci, wskazuje na to, że firma spieszy się z dopracowaniem tego minivana nowej generacji. Fotki przedstawiają finalny format świateł przednich i tylnych.

Oczekuje się, że BMW będzie wykorzystywać rodzinę silników, które oferuje w serii 1, co oznacza, że ​​zobaczymy w Serii 2 Active Tourer trzycylindrowe turbodoładowane silniki benzynowe i wysokoprężne. Z czasem powinna też zadebiutować hybrydowa wersja.

Czytaj też: Zdjęcia szpiegowskie nowego BMW 4 Gran Coupe 2022
Czytaj też: BMW M2 Turbomeister Edition jako nieoficjalne M2 CSL
Czytaj też: Drukowanie 3D dla BMW jest coraz ważniejsze

Z tego co wiemy, nowe BMW 2 Active Tourer 2021 będzie jeździć na platformie UKL z napędem na przednie i wszystkie koła. W nowej generacji ten rodzinny samochód ewidentnie zyska bardziej sportową sylwetkę, co widać już na prototypach, a szereg drobnych zmian podkręci jego charakter jeszcze bardziej. Mowa o większej kratce, czy przesunięciu lusterek w stronę drzwi.