WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Henry Cavill chce nadal grać Supermana

Henry Cavill chce nadal grać Supermana

Od jakiegoś czasu po sieci krążą plotki, że wkrótce poznamy nowego Człowieka ze Stali. Jednak Henry Cavill chce nadal grać Supermana, ale żąda od Warner Bros. spełnienia pewnych warunków.

Po tym, jak, rzekomo, Henry Cavill odmówił zagrania Supermana w filmie Shazam! jego przyszłość w roli Człowieka ze Stali została poddana w wątpliwość. Do tego doszedł konflikt z Warner Bros. Tylko czy tak było naprawdę? Nie wiadomo. Jednak okazuje się, że Henry Cavill nadal chce grać Supermana. Oczywiście, o ile studio spełni kilka postawionych przez niego warunków.

Czytaj też: Nowe informacje na temat filmu The Batman

Według najnowszych informacji, Warner Bros. nie chce porzucać Supermana i co najważniejsze, zmieniać wcielającego się w niego aktora. Wygląda jednak na to, że to Cavill komplikuje sprawę postawionymi żądaniami. Brytyjczyk zażądał, podobno, podniesienia płac, a także prawa zatwierdzenia reżysera i scenariusza do Człowieka ze Stali 2. Można zrozumieć jego podejście patrząc na złośliwe komentarze na temat twarzy CGI Supermana w Lidze Sprawiedliwości.

Henry Cavill chce nadal grać Supermana

Mówi się, że studio na razie nie jest gotowe, by spełnić jego wymagania i będą musieli wspólnie dojść do jakiegoś kompromisu. To wszystko nie oznacza, że Superman nie powróci na ekrany kin. Jest to jedna z najbardziej kultowych postaci w świecie superbohaterów, a sam Cavill w tej roli ma ogromną rzeszę fanów.

Pozostaje tylko czekać na informacje, jak ta sprawa zostanie rozwiązana. Na razie Henry Cavill jest zaangażowany w produkcję serialu Wiedźmin, w którym gra tytułowego Wiedźmina Geralta. Premierę serialu zapowiedziano jeszcze na ten rok.

Czytaj też: Amazon kupił nietypowy film

Źródło: comicbookmovie.com