Reklama

Kapitan Marvel będzie miała dwie sceny po napisach

Nowy zwiastun Kapitan Marvel

Za około dwa tygodnie do kin trafi ostatni film z MCU przed epickimi wydarzeniami z Endgame, które zamkną trzecią fazę historii uniwersum. Według reakcji osób, które miały możliwość przedpremierowo go obejrzeć szykuje się kolejny super-bohaterski hit. I tak jak na Marvela przystało, będą też sceny po napisach.

Czytaj też: Jak Kapitan Marvel łączy się z Infinity War i Endgame?

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Kapitan Marvel będzie miała dwie sceny po napisach. Jedna z nich dotyczyć będzie, oczywiście, Avengers: Endgame. Jednak druga odnosić się będzie już do wydarzeń z kolejnej fazy MCU (są to domysły). Jedna pojawi się tuż po końcowej sekwencji filmu, a kolejna – po wyświetleniu wszystkich napisów. Pamiętajcie więc, żeby czekać do samego końca!

Nie wiadomo jeszcze co będą zawierały te sceny. Możemy być praktycznie pewni, że jedna odniesie się do wydarzeń z trzeciej lub czwartej części Avengers. Możliwe, że właśnie wtedy Carol Danvers odbierze wiadomość wysłaną do niej przez Nicka Fury’ego w Infinity War. Albo potwierdzi się niedawna teoria i Doctor Strange spotka się z Fury’ym i Danvers, by opowiedzieć o wszystkim i ich ostrzec.

Możemy spodziewać się, że sceny te będą bardzo emocjonalne. Kapitan Marvel ma być też hołdem dla Stana Lee, którego pożegnaliśmy pod koniec zeszłego roku. Niezależnie od tego co w nich będzie, dwie sceny to wbrew pozorom sporo dodatkowej treści. I choć jesteśmy ich ciekawi, może lepiej, jeśli do końca pozostaną tajemnicą i zobaczymy je dopiero podczas seansu.

Premiera Kapitan Marvel już 8 marca.

Czytaj też: Jest jeszcze szansa dla anulowanych seriali Marvela?

Źródło: bgr.com