Reklama
aplikuj.pl

Pokaz możliwości elektrycznego Rivian R1T, czyli samochód magazynem energii

Pokaz możliwości elektrycznego Rivian R1T, samochód magazynem energii, pickup Rivian R1T, Rivian R1T

Rivian z okazji zbliżających się świąt zorganizował imprezę w środku lasu, podczas której odbył się istny pokaz możliwości elektrycznego Rivian R1T.

Elektryczny pickup Rivian R1T rozkręca imprezę

Przyszłość motoryzacji maluje się pod znakiem elektryczności, a jako że nowości otwierają nowe możliwości, Rivian nie bał się eksperymentów. Dlatego elektryczny pickup R1T firmy posiada kilka złączy prądu do zasilenia sprzętów poza sieciami energetycznymi.

Czytaj też: Elektryczny pickup Rivian R1T. Znamy szczegóły konkurencji dla Cybertrucka Tesli
Czytaj też: 
Czy manewr rodem z czołgów w samochodach Rivian ma sens?
Czytaj też: 
Spójrzcie, co ma wspólnego elektryczny R1T i R1S Riviana z czołgiem

W ramach tego jednak pokazu Rivian nie wykorzystał pokładu mocy R1T magazynowanego w akumulatorach do cięcia trawy, czy ścinania drzew. W świątecznym stylu firma nakręciła film promocyjny, gdzie R1T zasilił 20000 lampeczek.

Czytaj też: Rivian stworzył specjalne elektryczne dostawczaki dla Amazonu
Czytaj też: 
Ten elektryczny pickup Rivian przekona Was do elektrycznej potęgi
Czytaj też: 
Nawet pomimo pandemii Rivian radzi sobie dobrze

Warto przypomnieć, że przed miesiącem Rivian ujawnił nowe szczegóły na temat pickupa R1T, jeśli mowa o samych cenach i specyfikacji. Teraz wiemy, że w wersji Explore, która pojawi się w 2022 roku, będzie wymagał od klientów wyłożenia 67500$, a za limitowane wydanie Launch Edition debiutujące w czerwcu 2021 roku już 75000$.

W tym samym roku, co podstawowa wersja Explore, Rivian ruszy też z dostawami wydania Adventure w cenie 75000$. Wszystkie z nich będą dzierżyć akumulator o zasięgu ponad 480 km. Więcej szczegółów poznamy już niebawem.