Reklama

Najciekawsze newsy tygodnia – filmy i seriale [3.05.2020]

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze macie czas, by codziennie śledzić najważniejsze doniesienia ze świata filmów i seriali. Dlatego co tydzień dostaniecie od nas zestawienie tych najważniejszych rzeczy, żebyście ze wszystkim byli na bieżąco.

Czytaj też: Nowi Mutanci – Magik kontra demoniczne stwory na nowych zdjęciach

Lionsgate aktualizuje kalendarz premier 2020-2022

Lionsgate przedstawił nowy harmonogram premier na lata 2020-2022. Największą zmiana jest roczne opóźnienie filmu John Wick 4. Studio zaznacza, że nie są to ostatnie zmiany, które wprowadzają. Wszystko zależy od sytuacji z pandemia koronawirusa.

NOS4A2 – zwiastun i data premiery 2.sezonu

AMC ogłosiła nową datę premiery 2.sezonu serialu NOS4A2, który z nowymi odcinkami powróci już w czerwcu. Najpierw miał być to pierwszy czerwca, ale ostatecznie przełożono debiut na 21. U nas pierwszy pierwszy epizod miał zadebiutować 2 lipca na AMC Polska. Obecnie nie wiadomo jednak czy data amerykańskiej premiery wpłynie też na naszą.

Uniwersum Spider-Mana ma oficjalną nazwę

Uniwersum stworzone przez Sony i skupiające się wokół Spider-Mana do tej pory umownie nazywaliśmy Spider-Verse. W końcu jednak ujawniono oficjalna nazwę. Jest to Sony Pictures Universe of Marvel Characters. W linku sprawdzicie jakie filmy wchodzą w jego skład.

Maj 2020 w HBO GO

HBO prezentuje harmonogram majowych premier. Na platformie zobaczymy ostatni odcinek 3.sezonu Westworld, serial Stargirl, kolejne odcinki Co robimy w ukryciu i wiele, wiele więcej. Sprawdźcie sami i uzupełnijcie kalendarze!

Powstanie aktorska wersja Herkulesa

Według doniesień Disney stworzy aktorską wersję Herkulesa, jednej ze swoich kultowych animacji. Pod uwagę branych jest kilku reżyserów.

Snowpiercer – grafika wyjaśnia powiązania między serialem, filmem i książkami

Zarówno film jak i serial TNT osadzony jest w uniwersum wykreowanym w komiksach Benjamina Legranda i Jacques’a Loba. Pozostaje jednak pytanie jak ekranizacje mają się do kanonu i czy właściwie są to ekranizacje? Jaka jest chronologia wydarzeń? Na szczęście otrzymaliśmy grafikę przedstawiającą oficjalną oś czasu uniwersum Snowpiercer, którą zobaczycie w linku.

Tyler Rake: Ocalenie – reżyser komentuje ewentualną kontynuację

Sam Hargrave, reżyser filmu Tyler Rake: Ocalenie, wypowiedział się na temat zakończenia i ewentualnych kontynuacji. Wyjaśnił skąd wziął się pomysł na śmierć bohatera i na niejednoznaczny finał jaki dostaliśmy.

Pol’and’Rock 2020 odwołany

Z powodu koronawirusa podjęto decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji festiwalu Pol’and’Rock 2020. Organizatorzy nie chcą jednak pozostawiać nas całkowicie bez festiwalowego klimatu, dlatego przygotowali niespodziankę.

Kaos – Netflix stworzy serial na podstawie greckich mitów

Platforma bierze na warsztat mitologię grecką i rzymską. Wszyscy kojarzymy ze szkoły przynajmniej kilka opowieści. Roiło się w nich od intryg, brutalności, przewrotności i zdrad. W zamyśle więc stanowi to idealną bazę na serial.

Czytaj też: Zwiastuny filmów i seriali do nadrobienia [3.05.2020]

Netflix maj 2020

Netflix udostępnił pełną listę tytułów, które wejdą na platformę w maju 2020. Szykuje się wiele nowości takich jak The Eddy, Hollywood i Kierunek: Noc, a także powroty cenionych seriali, w tym 2. sezon Już nie żyjesz. Zobaczcie co naszykował Netflix na maj 2020.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News