Reklama
aplikuj.pl

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [21.06.2020]

najciekawsze newsy, podsumowanie dnia

PS5, Cyberpunk 2077, Horizon Forbidden West – działo się. A to jeszcze nie wszystkie tematy, które poruszaliśmy.

Remaster Battlefield Bad Company zamrożony. To sobie pograliśmy

Nienajlepsze wiadomości dla fanów serii Battlefield. Bad Company nie nadciąga i raczej jeszcze poczekamy sobie na powrót do tej przygody. Co ciekawe – w temacie coś się jednak działo.

Podsumowanie EA Play Live. Jakie nowe gry zobaczyliśmy?

Electronic Arts PlayLive zawiodło wiele osób. Po mocnej konferencji Sony ciężko było się Elektronikom przebić. Ja jednak zawsze jakoś przychylniejszym okiem patrzę na pokazy tej firmy. Teraz też nawet mi się podobało.

Cyberpunk 2077 opóźniony! Nie zagramy we wrześniu

Czy nowa data premiery Cyberpunk 2077 w jakiś sposób koreluje z datą wydania nowych konsol? Teorii jest masa, ale wiadome jest jedno – we wrześniu nie zagramy.

Premiera Horizon Forbidden West. Kilka nowych informacji intryguje

Ależ to będzie gra! Twórcy zdają się iść sprawdzoną ścieżką i rozwijają to co sprawdziło się w poprzedniej odsłonie. Jakie lokacje zwiedzimy? Co daje dysk SSD? To wszystko w newsie!

Czytaj też: Remaster Battlefield Bad Company zamrożony. To sobie pograliśmy

PS5 poziomo – oficjalne zdjęcia obu konsol

Tak – PS5 można położyć tak jak to zwykle robiła większość. Oficjalne grafiki od Sony pozwalają jednak w końcu zobaczyć jak całość wygląda w wersji z napędem oraz bez.

Cena Xbox Series S zwali nas z nóg. Miniaturowy nextgen jak za darmo?

Czym może Microsoft zaszkodzić konkurencji? Firma podobno jest gotowa tracić dużo pieniędzy na każdej sprzedanej sztuce urządzenia, aby potem zarobić więcej na nowych usługach. O jakich cenach urządzeń mówimy? Mówimy o tym we wpisie.

Konami pokazało nowe Metal Gear Solid! Tylko… co to jest?

Pojawiła się zapowiedź nowej rzeczy związanej z Metal Gear Solid. Piszę „rzeczy”, bo gra to to na pewno nie jest. Konami nie wybrało sobie dobrego czasu na prezentację swojego… pomysłu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News