Reklama
aplikuj.pl

Nietypowa choinka na święta? Co powiecie na proekologiczny zamiennik?

Nietypowa choinka na święta, nietypowa choinka, choinka świąteczna

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a razem z nimi widmo zakupu żywej lub odkurzenia schowanej gdzieś choinki. Jednak w tym roku, roku wielkich zmian, może warto postawić na coś innego? Ta nietypowa choinka może być strzałem w dziesiątkę.

Goodness-Tree, czyli nietypowa choinka z Kickstartera

Obecnie mająca problem ze znalezieniem ostatnich 3500 złotych, kampania związana z przyjazną środowisku choinką skończy się już za moment. Wy swoje trzy grosze do tego, żeby zakończyła się sukcesem, możecie dorzucić za sprawą wpłaty około 330 zł, które zapewnią Wam choinkę na dłużej… w teorii.

Czytaj też: Nadchodzi nieśmiertelność, czyli jak nauka oszukuje śmierć?
Czytaj też: Skąd się wzięło Halloween?
Czytaj też: Przenośny dysk diskAshur M2 zadba o dane z nawiązką

Jako alternatywa dla zwyczajnej choinki, Goodness-Tree sprowadza się do zbitki kilku kartonów w kształcie rysowanej przez dziecko w podstawówce choinki. Przez jej środek przebiega rdzeń, wokół którego możemy manipulować szeregiem oddzielonych od siebie sekcji, ustawiając je wedle własnego widzimisię.

Czytaj też: TikTok może nadal korzystać z utworów należących do Sony Music
Czytaj też: Twitch rozpoczyna walkę z użytkownikami blokującymi reklamy
Czytaj też: Robot naśladujący ludzkie spojrzenie trafi do parków rozrywki Disneya

Dajcie znać w komentarzach, czy Goodness-Tree jest alternatywą choinki, po którą moglibyście sięgnąć. Pod kątem ekologicznym sam pomysł ma potencjał, ale czy wystarczający, żeby zlepek kartonów wystarczył na lata?