Reklama
aplikuj.pl

Zgarnij Outriders za darmo, dzięki Gigabyte i współpracy ze Square Enix

Outriders za darmo, Gigabyte i współpracy ze Square Enix

Firma Gigabyte ogłosiła właśnie wyjątkową współpracę z wydawcą Square Enix, na mocy której możecie zgarnąć dla siebie kopię gry Outriders za darmo. Oczywiście poniekąd, bo swoje też będziecie musieli wyłożyć z kieszeni.

Outriders to jedna z tych gier, które niespodziewanie podbiły szturmem listy sprzedaży szybko po premierze, choć według wielu to dzieło nie powinno spotkać się z tak entuzjastycznym przyjęciem. Jednak ciekawie zaprojektowane demo i dostępność w ramach Xbox Game Pass wspólnie sprawiły, że Outriders może pochwalić się ogromnym sukcesem aż 125123 jednoczesnych graczy wyłącznie na Steamie.

Czytaj też: Poznaliśmy datę debiutu Lenovo Yoga Pad Pro

outriders, xbox

Powodów takiego sukcesu dzieła polskiego studia People Can Fly z Warszawy możemy upatrywać przede wszystkim w spragnionym rynku gier przystępnych, wciągających, dynamicznych, ale też nastawionych na wspólną zabawę ze znajomymi. Outriders to bowiem swoisty miód na nasze pandemiczne serca i braki w aktywnościach towarzyskich.

Gra Outriders za darmo

Jeśli więc nadal nie macie własnej kopii Outriders w bibliotece, koniecznie powinniście się zainteresować najnowszą promocją Gigabyte, która to zapewni Wam darmową kopię gry. Jednak nie liczcie na gierkę niskim kosztem, ponieważ promocja obejmuje zakup jednej płyty głównej lub monitora z serii AORUS, czyli praktycznie topowego sprzętu firmy w okresie od 26 kwietnia do 31 maja.

Czytaj też: Nieogłoszona karta Radeon RX 7900 XT ponoć zachwyca wydajnością

Gry nie znajdziecie jednak w pudełku, bo kod otrzymacie na maila dopiero po stosownym zgłoszeniu zakupu ze zdjęciami potwierdzającymi zamówienie w ciągu dziesięciu dni roboczych. Niestety liczba kodów w ofercie jest ograniczona, a obecnie znane sklepu w Polsce, które biorą udział w promocji, sprowadza się do:

  • Komputronik
  • Morele
  • Media Expert
  • Euro
  • Proline
  • Neonet

Czytaj też: Pierwszy na świecie SSD chroniony przez sztuczną inteligencję

Jeśli z kolei zastasnawiacie się, czy warto zaufać sprzętowi AORUS od Gigabyte, spójrzcie na nasze testy: