Reklama
aplikuj.pl

Zabaw swojego kota zdalnie z pomocą robota Rocki

robot rocki

Jeśli zawiodło Was niepowodzenie kampanii na Kickstarterze dotyczącej robota Pumpkii, rzućcie okiem na będącego już w detalicznej sprzedaży robota Rocki. Dzięki niemu zabawicie swojego futrzaka zdalnie za 199$.

Robot Rocki zadba o Waszego pupila

Rocki powstał z myślą o właścicielach, którzy chcieliby rzucać okiem na swojego kota, kiedy są poza domem. Stąd obecność na pokładzie tego jeżdżącego na czterech kółeczkach robota kamer HD i noktowizyjnych, jak również głośnika, czy mikrofonu.

Czytaj też: Ten sprej zmienia wszystko w przemieszczające się roboty
Czytaj też: 
Robot BladeBUG nowym sojusznikiem turbin wiatrowych
Czytaj też: 
360 S9 – test robota sprzątającego

Robot Rocki obok audio-wizualnej interakcji z pupilem, pozwala również na małą zabawę, w której udział może wziąć do 15 przekąsek umieszczonych w dozowniku. Dodatkowo wystająca „antenka” może świecić po pokoju laserem, czy nęcąco merdać piórkiem wokół.

Czytaj też: Co powiecie na roboty koszące trawniki, a nawet zajmujące się całym ogrodem?
Czytaj też: Walczące roboty zmienią oblicze wojny. I to wcześniej niż mogłoby się wydawać
Czytaj też: Ścienny robot DrawBo nauczy Wasze dzieci rysowania

Sam rozmiar i wyposażenie robota Rocki zwiastuje bardziej na zabawkę z myślą o kotach, ale coś czujemy, że z mniejszymi psiakami również sobie poradzi. Niestety na autonomiczny tryb liczyć nie możecie, bo w grę wchodzi tylko zdalne sterowanie z podglądem na żywo z aplikacji iOS/Android. Jedno ładowanie ma z kolei wystarczyć na tydzień regularnego użytkowania.