Wielkie nery nowych BMW są modyfikowane. Co na to szef designu firmy?

modyfikacje BMW M4, BMW M3, wielkie nery BMW, nerki BMW

Czy oburzylibyście się, po stworzeniu czegoś, co finalnie spotkałoby się z szeroką negatywną krytyką i dotarłoby do Was, że inni zmieniają Waszego potworka w coś dla nich ładniejszego? Szef projektu BMW wykazał się na szczęście dystansem.

Wielkie nery nowych BMW podzieliły fanatyków marki

Nowe BMW M3 i M4, wprowadziło do oferty niemieckiego producenta kontrowersyjną osłonę chłodnicy, która chociaż ciągle przyjmuje postać „dwóch nerek”, przyjęła orientację poziomą i znacząco zyskała na wielkości. Ich modyfikacje są jednak bardzo proste.

Czytaj też: Szczegóły o elektrycznym sedanie BMW i7
Czytaj też:
Odświeżenie BMW X7 2022 wyszpiegowane
Czytaj też:
Wyszpiegowano nowe BMW 2 Active Tourer 2021

Co jednak sądzi BMW, a dokładniej mówiąc, szef designu firmy, Christopher Weil, na temat tego typu modyfikacji? Jak wyjawił w wywiadzie CarsGuide, nie ma nic przeciwko jakimkolwiek zmianom wyglądu nowego M4, czy M4, a nawet uważa to za fajne, kiedy ludzie bawią się w tuning.

Chociaż to zaskakujące, gdy wysoko postawiony człowiek jednego z czołowych światowych producentów samochodów otwarcie mówi o rynku części zamiennych, to i tak lepsze od udawania, że ten nie istnieje. W kwestii samej kontrowersyjnej kratki chłodnicy stwierdził, że jest to najwidoczniej nieco zbyt atakowany element.

Czytaj też: Nadchodzi nowe BMW 4 Gran Coupe, które ponoć oszołamia
Czytaj też:
Oto luksusowe BMW 745Le xDrive stworzone przez BMW Individual
Czytaj też:
Firma BMW stawia na druk 3D i wychodzi jej to świetnie

Weil uważa bowiem, że zdjęcia nie pokazują całej historii, jeśli chodzi o wygląd nowej serii 4, bo gdy ludzie widzą te samochody w rzeczywistości, szybko zaczyna im się podobać ta wielka maskownica.