Reklama
aplikuj.pl

Oficjalnie nieistniejący SUV BMW X8 wyszpiegowany

nieistniejący SUV BMW X8 wyszpiegowany, Oficjalnie nieistniejący SUV BMW, X8 wyszpiegowany, SUV BMW X8 wyszpiegowany, BMW X8 wyszpiegowane

Ciągle BMW utrzymuje swojego nowego SUVa w tajemnicy, ale w rzeczywistości o ponownie wyszpiegowanym BMW X8 wiemy już wiele. Czego nowego dowiemy się dziś?

BMW X8 wyszpiegowany

Świeże zdjęcia szpiegowskie pozwalają nam przyjrzeć się z bliska i osobiście prototypowi tego luksusowego pojazdu, ale nadal ciężki kamuflaż przeszkadza nam w oglądaniu szczegółów karoserii. Przebranie jednak nie może ukryć dwóch rzeczy – rozmiarów (spójrzcie na tę długą maskę) oraz ponadprzeciętnego wyglądu z nachyloną linią dachu.

Czytaj też: Kiedy ruszy produkcja BMW i4, czyli elektrycznego sedana?
Czytaj też: Zdjęcia BMW serii 2 coupe nowej generacji podczas testów
Czytaj też: Wielkie nery nowych BMW są modyfikowane. Co na to szef designu firmy?

Ogromna przednia kratka chowa się pod maskującą siatką, a tuż pod nią znajduje się spory czujnik radarowy. Tak jak w pełni elektryczny iX pokazał, że BMW jest odważne, aby wyjść z niekonwencjonalnym designem, tak też wszystko wskazuje na to, że X8 będzie szedł tą drogą.

Przykładowo ciągle zastępcze reflektory są zamontowane znacznie niżej z przodu, ale podzielone światła do jazdy dziennej mogą je uratować. Są z kolei oddzielone dobrze wiecie czym i tak, mowa o wielkich pionowych nerach. Tylne światła są również elementami zastępczymi, ale najpewniej będą rozciągać się na tylnej klapie, na co wskazują wybrzuszenia.

Czytaj też: Odświeżenie BMW X7 2022 wyszpiegowane
Czytaj też: Odświeżone BMW X7 2022 może wyglądać TAK
Czytaj też: Szczegóły o elektrycznym sedanie BMW i7

Obowiązkowe naklejki „Hybrid Test Vehicle” i korek wlewu paliwa na przednim błotniku po stronie kierowcy wskazują, że ten dokładnie egzemplarz X8 miał zelektryfikowany układ napędowy. Co ważne, uważa się, że pełnoprawna wersja M przyjmie konfigurację hybrydową, łącząc 4,4-litrowy silnik V8 z podwójnym turbodoładowaniem i silnikiem elektrycznym, aby uzyskać całkowitą moc około 750 koni mechanicznych.