WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Czy Strażnicy Galaktyki 3 w końcu powstaną?

W tym tygodniu na ekrany kin wchodzi najnowszy film Marvela – Kapitan Marvel. Przy okazji premiery w Los Angeles dowiedzieliśmy się czy Strażnicy Galaktyki 3 w końcu powstaną.

Czytaj też: Najnowsza teoria mówi, że Thanos jednak nikogo nie zabił

Od czasu ubiegłorocznego zwolnienia Jamesa Gunna, Strażnicy Galaktyki 3 stoją pod wielkim znakiem zapytania. Disney wciąż nie może poradzić sobie ze znalezieniem reżysera, a na prośby fanów o przywrócenie Gunna na stanowisko nie chcą się zgodzić. Mimo plotek, że film został anulowany, żadne oficjalne informacje się nie pojawiają. To działa również w drugą stronę. W sieci można przeczytać wiele doniesień o rozmowach z potencjalnymi reżyserami, ale wychodzi na to, że jeśli takowe się odbywały, to z miernym skutkiem.

Czy wiemy coś nowego?

Podczas premiery Kapitan Marvel w Los Angeles prasa zapytała aktora Seana Gunna, czy Strażnicy Galaktyki 3 w końcu powstaną. Aktor grający w obu częściach Kraglina, a także wcielający się na planie w Rocketa wypowiedział się na ten temat. Jego słowa nastawiają optymistycznie, choć nie zawierają żadnych szczegółów na temat produkcji.

Nie wiem dokładnie jak to wszystko będzie działać, ale czuję, że zrobimy trzeci film. Jestem tym podekscytowany. Uważam, że byłoby to niesprawiedliwe wobec fanów, gdybyśmy go nie zrobili. Wszyscy, który pracowali nad Strażnikami są rodziną i wspólnie zamierzamy zrobić najlepszy film, niezależnie od tego, kto będzie za niego odpowiedzialny.

Produkcja Strażników Galaktyki 3 miała ruszyć w styczniu tego roku. Zwolnienie reżysera, Jamesa Gunna, starszego brata Seana Gunna, poskutkowało zawieszeniem produkcji. Aktor na początku roku stwierdził, że film nadal będzie produkowany z innym reżyserem, a Chris Pratt i Kevin Feige to potwierdzili. Nadal jednak nie wiadomo kiedy możemy spodziewać się rozpoczęcia zdjęć, gdyż Marvel unika podawania jakichkolwiek oficjalnych informacji na ten temat. Wychodzi na to, że musimy zadowolić się na razie tym, że Strażnicy Galaktyki 3 powstaną.

Czytaj też: Recenzja filmu Śmierć nadejdzie dziś 2

Źródło: cbr.com