WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy tygodnia – gry [09.02.2020]

Co działo się w tym tygodniu w branży gier wideo? Przypominamy najważniejsze informacje i dorzucamy kilka nowinek!

Koronawirus a start nowej generacji konsol

Michael Pachter z Wedbush Securities, który raz trafnie, a raz… mniej, analizuje branżę gier wideo postanowił wypowiedzieć się na temat tego, czy koronawirus może wpłynąć na cenę lub datę wydania nowych konsol? Jego zdaniem nie ma się czego obawiać, o ile wirus nie przetrwa do czerwca.

Kontrowersyjny patent Sony

Okazuje się, że Sony posiada patent, który może nie spodobać się graczom. Według niego, gracz może zapytać konsolę, w jaki sposób ma on pokonać danego bossa? Konsola powinna dać wtedy kilka rad, analizując naszą strategię, która się nie sprawdza lub… może doradzić skorzystanie z mikrotransakcji.

Moc nowych konsol to tam nic

Deweloper stojący za Journey of the Savage Planet ma dość zaskakujące zdanie, jeśli chodzi o to, co będzie najważniejszym elementem nowych konsol. Będziecie zaskoczeni.

Phil Spencer na zakupach

Jakbyście nie mieli już ogromnych zaległości w grach, które chcecie przejść, to Xbox ma dla Was dobrą wiadomość. Możecie dopisać sobie do listy jeszcze kilka pozycji.

Koniec Rockstara jest daleko

Ależ była panika, gdy okazało się, że współzałożyciel Rockstara odchodzi od firmy. Co teraz?! Grand Theft Auto 6 2/10, Red Dead Redemption: Candy Crush Saga? W skrócie to… nic.

PlayStation wygrało z Nintendo 64, a my wiemy dlaczego

Serwis Nintendo Life postanowił pogrzebać w starych wywiadach i jedna z wypowiedzi byłego prezesa Nintendo okazała się dość… kontrowersyjna. Wolicie gry PlayStation? Mamy dla Was złą wiadomość.

Ile będzie kosztować PlayStation 5?

No właśnie? W końcu Sony raczej powinno wiedzieć, jaką zapłatę będą chcieli uzyskać za swoją nadchodzącą generację konsol. Cóż… to jak wiecie, to dajcie znać Sony.

Nagość w The Last of Us: Part 2

Tydzień zaczął się od wieści na temat jednej z najgorętszych gier 2020 roku. Dowiedzieliśmy się bowiem co nieco o nagości w nadchodzącej produkcji Naughty Dog. Szczegóły poznacie tutaj.